USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 18 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Bogusław, Laura
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Bill Wood - Top Distributors 2009 No. 5

 "Pracowałem wcześniej w rolnictwie. Dość długo zajmowałem się tym. Pomimo że już tego nie robię, to nadal pasjonuję się rolnictwem. Kocham wszystko co jest związane z życiem na wsi. To jest mój czternasty rok w Forever. Dlaczego przyłączyłem się do Forever? To było bardzo proste. Szukałem dodatkowych dochodów, ponieważ jak większość farmerów w tym kraju, dzierżawiłem gospodarstwo. Farmerzy nie posiadają własnych aktywów. Na koniec swojej pracy, kiedy się w moim wieku, a może przed moim wieku, muszą oddać gospodarstwo właścicielowi. Wszystko co otrzymują to w życiu, to zadłużenia. Byliśmy jednymi z nich.


Więc musieliśmy pomyśleć o jakimś sposobie zabezpieczenia naszej przyszłości. O jakimś pomyśle na emeryturę, czy zmianie stylu życia jako farmerzy. Przyjrzeliśmy się wielu możliwościom, a gdy trafiliśmy na Forever, to pomyśleliśmy, "co mamy do stracenia?".

Jest wszystko do zyskania i nic do stracenia. Możesz rozpocząć ten biznes inwestując 200 funtów. Kiedy rozmawiałem z moim prawnym pełnomocnikiem, zapewnił mnie, że mam 600 funtów dostępnych środków pieniężnych. To nie była duża inwestycja pozwalająca rozpocząć pracę z Forever. Forever może dać ci co tylko chcesz. Zaangażowałem się i pamiętam najlepszą radę jaką wówczas otrzymałem od moich sponsorów. Jest wiele dobrych rad, ale tą zapamiętałem szczególnie. Otóż, traktuj to jak biznes. I my tak robiliśmy. Widzisz, my nie graliśmy, my chcieliśmy otrzymywać zapłatę. Gdy traktujesz to jak biznes będziesz otrzymywać zapłatę. Po czternastu latach, nagroda za naszą pracę jest po prostu niewyobrażalna.

To niesamowite, przeglądałem dzisiaj dokumenty w moim biurze. Wiadomo, że przez sześć lat musimy zachować dokumentację do kontroli. Odkładałem dokumenty, które były już niepotrzebne i patrzyłem na moje ostatnie roczne netto dochody. Teraz wypracowujemy taki dochód z Forever w ciągu jednego miesiąca. Czy to nie było warte naszego zaangażowania?

Oczywiście, to nie wydarzyłoby się bez pracy całej grupy. Wiecie kim jesteście. Niektórzy z mojej grupy są na tej sali. Jestem wewnętrznie pełen uznania za waszą pracę. Jest to wysiłek zespołowy. Stoję tu dziś i reprezentuję wszystkich za ten wysiłek. W zwykłym świecie, tym wokół nas, to był trudny rok. My z Forever możemy zrównoważyć sobie trudności związane z kryzysem. Jeszcze raz moje wielkie podziękowanie jest dla grupy. Dziękuję wszystkim liderom i menedżerem, którzy motywują grupy i sprawiają że one tętnią życiem. Ale moje szczególne podziękowanie jest dla Jayne i John. Dla mojego zięcia. Co za szczęście mieć taką rodzinę! Oni pracują bez ustanku. Każdego wspierają. Nie tylko w ich zespole, ale także poza nim. Myślę, że gdziekolwiek spojrzymy, tam jest praca Johna i Jayne. Czy zgadza się ze mną?

Bardzo wam dziękuję
. Pewnego niedzielnego wieczoru, tuż po naszym awansie na menedżera, John powiedział: „pozwól mi pokaże ci Bill jak zarobić pieniądze". Spytałem „co robisz John?". „Pozwól mi pokazać, ponieważ po trzech latach pracy, nadal nie wiesz co robić". Dziwna rzecz, że to było bardzo proste. John usiadł przy stole i zaczął rysować kółka. Pomyślałem „co to jest?" Po 10 minutach wiedziałem jak zarabiać pieniądze. Ponownie wciągnął nas do tego biznesu. Mówimy o tym, jak motywują wyjazdy na zjazdy Forever. Jak one cementują myśli. To jest miejsce, gdzie trzeba być. Nasz pierwszy zjazd w Ameryce. Awansowaliśmy na pozycję menedżera 27 lutego February 1997 i potem spoczęliśmy na laurach do sierpnia. Wiecie jak to jest „jesteśmy menedżerami. Siedzimy i oglądamy nasz biznes".

Proszę nie róbcie tego menedżerowie. Nie siadajcie wygodnie w fotelu. W tym biznesie wszystko dopiero się rozpoczyna. W sierpniu, Dustin Green, dyrektor zarządzający, oraz John i Jayne powiedzieli do nas: „co wy robicie, wasz biznes się rozpadnie jak nic nie robicie!" odpowiedzieliśmy: „Oh, jesteśmy menedżerami. Jest Ok. Usiedliśmy razem i John powiedział: „Spójrzcie, jest teraz sierpień, jeśli będziecie robić to, to, to i to, jeśli będziecie postępować zgodnie z systemem, na koniec roku możecie osiągnąć podział zysku, program samochodowy i wycieczkę zagraniczną". Pomyślałem „o cholera" (przepraszam za to słowo, ale to nawyk farmerski). Nie wierzyliśmy. Byliśmy nowymi menedżerami i nie wierzyliśy, że możemy osiągnąć to wszystko. Zaczęliśmy pracować z naszą grupą, z ludźmi których zaprosiliśmy do biznesu. Rozmawialiśmy i sponsorowaliśmy więcej ludzi. Na koniec tego roku osiągnęliśmy program samochodowy, wycieczkę zagraniczną oraz podział zysku. Pojechaliśmy od Ameryki. Nasz pobyt w Ameryce zmienił całkowicie nasze myślenie. Wycieczka zjazdowa było niesamowita. To było coś co jeszcze nie widzieliśmy. Takie wydarzenie cementuje myśli, że to wszystko jest do osiągnięcia. Forever zabezpieczyło naszą przyszłość. Osiągnęliśmy dochody, o jakich niektórzy mogą marzyć. Wielu moich przyjaciół farmerów patrzy na mnie dziś. Niektórzy z nich mają odwagę powiedzieć: "Bill, gratuluję, udało ci się". Ale niektórzy patrzą na mnie i mówią pod nosem: „co do cholery oni tam robią".I tak jest na tym świecie. Nie wszyscy to rozumieją.

Jestem dozgonnie wdzięczy mojej grupie, John i Jayne. Dziękuję także Bob Parkerowi za jego fantastyczne wsparcie i kochane panie w biurze. Gdzie one są? Spójrzmy na nie. Cały kochany zespół w Biurze Głównym. Biuro Główne nie mogło być lepsze, czyż nie? Od góry do dołu. Ach, przepraszam, jest też kilku mężczyzn w Biurze Głównym."
A to Bill Wood z czekiem otrzymanym poczas zjazdu w Londynie. Natomiast całość jego wypowiedzi jest na youtubie. Wystarczy kliknąć na poniższy link.

Bill Wood

Żródło: www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Krem BB Nude

Cena: 169.74 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Bill Wood  - Top Distributors 2009  No. 5 , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.