USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
niedziela, 17 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Donata, Łukasz
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Brian Tracy - Jak zapanować nad własnymi emocjami?


Jaki jest twój główny cel w życiu? Jednym z celów powinno być stanie się doskonałą osobą, człowiekiem sukcesu, przywódcą w życiu zawodowym, społecznym i osobistym. Możesz to zrobić, jeśli tak postanowisz. Potrzebne jest do tego uzyskanie całkowitego panowania nad emocjami. Kiedy przyjrzysz się ludziom sukcesu, stwierdzisz, że osiągnęli stan pełnego panowania nad sobą. Zwłaszcza kontroli wyrażania negatywnych emocji.

Jeśli można coś dobrego powiedzieć o negatywnych emocjach
, to jest to fakt, że są wyuczone. Nie są też trwałe. Nazywam je emocjami pasożytniczymi. Obozują w twojej podświadomości i przemieszczają się, ale nie mają stałego miejsca zamieszkania. Gdyby tak było, nie mógłbyś się ich pozbyć. Na szczęście jednak dzięki temu, że zostały wyuczone, możesz to zrobić. Możesz nauczyć się pozytywnych emocji i nawyków. Możesz się nauczyć wszystkiego, nieustanne to ćwicząc. Aby zacząć uczyć się nowych, pozytywnych nawyków, musisz zrozumieć, skąd w twojej podświadomości pojawiają się negatywne emocje. Skąd przybyły? Jak się tam dostały? Zrozumienie tego całkowicie zmieniło moją postawę wobec psychologii.

Wiemy, że negatywne emocje pojawiają się przede wszystkim w wyniku doświadczeń z dzieciństwa, których doznałeś przed ukończeniem szóstego roku życia. Czasy przed szóstym rokiem życia, który nazywamy wiekiem świadomości, to chwile, których raczej później nie pamiętasz – potem zaczynasz pamiętać coraz więcej. Wszystko, co ludzie do ciebie mówią, jest przez podświadomość przyjmowane jako fakt. Kiedy człowiek jest mały, jego świadomość nie potrafi jeszcze oceniać informacji. Tak więc kiedy rodzice mówią: „jesteś niedobry”, wierzysz w to.

Możesz protestować, ale podświadomość przyjmie to jako rzeczywistość.
Jeśli ktoś powie, że jesteś niegrzeczny, leniwy lub nieporządny albo że ciągle kłamiesz, to przed ukończeniem sześciu lat nie jesteś w stanie przeciwstawić się takim informacjom. Jesteś za mały i zbyt słaby. Przechodzą więc one do twojej podświadomości i zostają tam zaprogramowane na stałe. Później, kiedy uzyskujesz więcej świadomości i zapominasz o tym, co było wcześniej. Wtedy informacje te zostają w tobie zamknięte. Negatywne emocje stają się automatycznymi nawykami reagowania. Pojawia się bodziec i negatywnie reagujesz. Nie wiesz nawet dlaczego. Jest to zaprogramowane w twojej podświadomości. Jak możesz się tego pozbyć ?

Negatywne emocje zaczynają się od dwóch rzeczy.
* Pierwsza to destruktywna krytyka. Jest ona główną przyczyną powstawania wszelkiego rodzaju negatywnych emocji. Zniszczyła więcej ludzi, niż wszystkie wojny w historii. Destruktywna krytyka niszczy ludzi, ale ich nie zabija. Dzieci do wieku sześciu lat przyjmują ją jako coś normalnego, zostają zaprogramowane, co potem przejawia się przez całe życie.
* Drugi czynnik prowadzący do negatywnych emocji to brak miłości. Jak wiemy, odmawianie miłości jest podstawową przyczyną większości problemów emocjonalnych w dorosłym życiu. Wielu rodziców mówi: "kocham moje dziecko" pytam wtedy: "a czy mówisz mu o tym oraz o tym, jak je cenisz i jak jesteś z niego dumny?" odpowiadają: "nie, nie, ale one o tym wiedzą. Nie muszę nic takiego mówić". A skąd mają to wiedzieć?

Dzieci potrzebują miłości. Dużo dobrej miłości i wsparcia. Jest to niezwykle ważne dla zdrowego rozwoju ich osobowości. Muszą to ciągle słyszeć. Nie oczekujesz przecież, że kwiatek podlewany raz w roku będzie dobrze rósł. Dzieciom trzeba te rzeczy nieustannie powtarzać. Zastanów się, co możesz zrobić już dzisiaj, aby lepiej panować nad emocjami? Jakie działania podejmiesz w tym kierunku? Jeśli masz dzieci, w jaki sposób będziesz do nich mówić ?

Co możesz zrobić, aby przekazać więcej miłości swoim najbliższym?
Pozdrawiam, Brian Tracy Słowo od BTI Polska:

1) Na stronie www.BrianTracy.pl powstał nowy dział: "Darmowe materiały dla Ciebie". Jest to miejsce, w którym możesz zapisać się na tematyczne kursy internetowe, oraz inne materiały. W chwili obecnej, dostępne są dwa tematy: "Sztuka Zamykania Sprzedaży" i "Cele - Zwycięska Umiejętność". W ciągu tygodnia przybędzie też kurs: Jak prowadzić i rozwijać biznes.

2) Dzięki sugestii naszych klientów, rozpoczynamy comiesięczne promocje płyt Briana Tracy. W tym miesiącu, rekomendowaną płytą jest DVD Czas Kryzysu, przeceniony o 50%. Za ułamek ceny, możesz uczestniczyć sam-na-sam w konferencji Czas Kryzysu, która kosztowała średnio 2,5 tysiąca zł.

3) Przypominamy, że nadal obowiązuje letnia promocja 1/3 ceny na szkolenia w BTI.

Zobacz, na co możesz się zapisać: http://briantracy.pl/2008/?c=1,wiosenna-promocja Jednym ze szkoleń jest nasz flagowy program: Maksimum Osiągnięć, który ukończyło już ponad milion ludzi na świecie! Tylko do końca lipca 2010r. tańsza cena!

Źródło: Newsletter Brian Tracy 2010.07.14


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever™ Essential Oils Tri-Pak

Cena: 179.53 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Brian Tracy - Jak zapanować nad własnymi emocjami?, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.