USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 19 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Konrad, Mirosław
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Laurinda Nelumba - Sapphire Manager Angola


Hallo Forever, Mówię po portugalsku dzień dobry - "Boa Tarde" .

Nazywam się Laurinda Nelumba. Jestem Angolanką, urodziłam się we wschodniej prowincji Moxico w religijnej rodzinie. Wzrastałam i zostałam wychowana w katolickiej misyjnej szkole z internatem. Gdy mój ojciec zmarł, moja matka nie mogła pozwolić sobie na danie mi wykształcenia. Po moim ślubie, przeniosłam się do stolicy Angolii, Luandy, gdzie mój mąż pracował. Tak jak każda młoda dziewczyna, miałam swoje marzenia. Chciałam zostać lekarzem. W tym czasie był tylko jeden uniwersytet w moim kraju i było bardzo trudno dostać się na kierunek medyczny studiów. Ten fakt rozwiał moje marzenia. Zajęłam się czymś innym. Przez kilka lat pracowałam w firmie z branży naftowej. Później w moim kraju wybuchła wojna domowa. To spowodowało, że moja matka i cztery moje siostry musiały przenieść się do Luandy. Mieszkaliśmy wszyscy razem, w sumie 10 osób, w małym mieszkaniu.

W tym czasie, z powodu wypadku samochodowego miałam silny ból na prawym ramieniu i szyi
. Zaczęłam brać Forever Freedom i po 15 dnach mogłąm ruszać ramieniem i szyją bez żadnego bólu. Więc nie miałam żadnych wątpliwości co do korzyści jakie dają produkty Forever. Poza moim osobistym doświadczeniem miałam trochę informacji o aloesie i jego odżywczych i zdrowotnych właściwościach. Zaczęłam uczęszczać na spotkania i uświadomiłam sobie, że Forever stwarza dobre możliwości biznesowe. Podpisałam umowę dystrybutora i zaczęłam dzwonić do znajomych, aby im opowiedzieć o Forever. Byłam tak podekscytowana, że chciałam wiedzieć wszystko o Forever. Chciałam rozmawiać z każdą napotkaną osobą o Forever. Moja przyjaciółka, Joana, została moja pierwszą dystrybutorką. Oboje zaczęliśmy ciężko pracować. Po 3 miesiącach awansowałam na pozycję Menedżera. Po 4 miesiącach zostałam Senior Menedżerem. W 2004 zakwalifikowałam się na mój pierwszy Zjazd Światowy do San Diego.

Pracowaliśmy w naprawdę ciężkich warunkach, ponieważ Forever nie otworzył wówczas jeszcze swojego biura w Angolii. Musieliśmy kupować produkty w Republice Południowej Afryki. Czekaliśmy długo, aby otrzymać produkty i należne prowizje. Czasami traciliśmy produkty podczas transportu. Czasami traciliśmy pieniądze. Większość dystrybutorów zniechęciła się i wycofała z biznesu. Gdy zostałam Senior Menedżerem, moja miesięczna prowizja wynosiła $ 7.000. Ale gdy dystrybutorzy wycofali się, moja miesięczna prowizja zmniejszyła się do $ 1.500. Było ciężko. Ale nie poddawaliśmy się. Pracowałam dalej, rozmawiałam z ludźmi z tym samym entuzjazmem, ekscytacją i motywacją. Ponieważ wiedziałam, że pewnego dnia Forever otworzy biuro w Angolii i wszystko się zmieni. Ostatecznie tak się stało. Forever otworzyło swoją siedzibę w Angolii w 2005 roku. Ponieważ przez ten cały czas nie poddałam się, awansowałam na pozycję Soaring Menedżera i zaczęłam otrzymywać miesięczne prowizje na poziomie $ 12.000. Średnio Angolańczyk zarabia tylko około $ 400 miesięcznie.

W sierpniu 2006 wziełam wcześniejszą emeryturę, to znaczy „zwolniłam swojego szefa". Już nie miał obowiązku dawania mi pracy. W tym samym roku awansowałam na pozycję Szafirowego Menedżera, zarabiając $ 25.000 miesięcznie. Od kiedy mój kraj kwalifikuje się do programu Podziału Zysku, zawsze biorę w nim udział. Mój pierwszy czek opiewał na kwotę $ 22.694, mój drugi czek wynosił $ 45.110 a ostatni $ 147.201. Gdy mój kuzyn powiedział mi, że Forever jest lepszą możliwością biznesową niż moja poprzednia praca, odpowiedziałam mu: Forever nie jest ani lepszą, ani gorszą. To po prostu najlepsza możliwość biznesowa na świecie.

Z  Forever mam wolność i niezależność. Zbudowałam dom dla matki bez kredytu bankowego. Buduję kolejny dom, który zamierzam wynajmować. Kupiłam także 6.000 m2 ziemi, gdzie zamierzam zbudować dom moich marzeń. Z Forever miałam okazję podróżować po całym świecie. Odwiedziłam miejsca o których nawet nie marzyłam, takie jak Centrum NASA czy Disneyland na Hawajach. Udałam się w rejs na koło podbiegunowe. Mam pieniądze, o jakich mogłam marzyć w mojej poprzedniej pracy.

W pierwszym rzędzie chciałam podziękować Bogu
, który poruszył serce Rexa, aby rozpocząć ten projekt, który zmienia życie ludzi na całym świecie. To jest wielki przywilej dla mnie, być częścią tej cudownej firmy. Jestem zdecydowana uczyć się od tych którzy osiągneli już ten wielki cel. Chcę zostać Diamentowym Menedżerem i następnie uczyć innych, aby także osiągnąć tą pozycję.

Wcześniej chciałam pomagać ludziom. Nie jestem lekarzem, ale z Forever moje marzenia pomocy innym ludziom i troski o innych spełniły się.

Zanim opuszczę scenę, chciałabym powiedzieć po portugalsku: "na chuva ou no sol, vamos seguir em frente com Forever". To oznacza "w deszczu czy w słońcu, zawsze będziemy szli z Forever". Nigdy się nie poddamy. Nic nie zatrzyma nas aby robić ten biznes. Chciałabym także powiedzieć: "nunca recuar, nunca desistar". Nigdy nie cofaj się, nigdy nie poddawaj się. Nie jest ważne jakie wyzwania przed tobą się pojawią, pracujmy z Forever i poruszajmy życie innych ludzi w sposób, jak wcześniej ktoś poruszył nasze życie.

Dziękuję za uwagę.


Żródło: www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Odżywka do włosów, Sonya® Hydrate Conditioner

Cena: 123.98 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Laurinda Nelumba - Sapphire Manager Angola, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.