USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 21 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Eleonora, Lenka
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
John Curtis - Ćwicz, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, aż zrobisz to dobrze


W lutym 2010 odbierając razem z Jayne Leach wyróżnienie za osiągnięcie pierwszego miejsca w Wielkiej Brytanii powiedział: "we needed to practise, practise, practise, practise and then to practise some more till we get it right." A więc ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, a potem ćwiczyć więcej, aż zrobimy to dobrze. Całość wystąpienia Johna Curtisa poniżej.
Orginał do wysłuchania na youtubie:
http://www.youtube.com/watch?v=RXxPHAbk2Fwv


Nie zamierzam zabrać wam więcej czasu. To był długi dzień i było dużo podziękowań. Nie mam zamiaru się powtarzać. Chcę tylko powiedzieć, że kiedy rozpoczęliśmy ten biznes w 1993 roku, nie myśleliśmy, że będziemy najlepszymi dystrybutorami. Nie myśleliśmy, że będziemy milionerami. Zaczęliśmy to robić, bo znaleźliśmy się w punkcie bez wyjścia. Czuliśmy, że przesuwamy się po równi pochyłej prowadzącej do finansowego upadku. Mieliśmy czwórkę dzieci. Gdybyśmy wówczas nic nie zrobili, następnym krokiem byłoby oddanie naszych dzieci pod opiekę władz lokalnych. Ale to nie mogło się wydarzyć. Znaleźliśmy Forever i rozpoczęliśmy pracę.

Chcę dać wam coś, co zabierzecie ze sobą po naszym spotkaniu.
To jest ćwiczenie, jak najprościej i jak najczęściej. Ćwicz w prosty sposób i regularnie. Powód, że mówię te trzy słowa jest to, że my nauczyliśmy się, że musimy ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i potem ćwiczyć jeszcze bardziej, aż zrobimy to dobrze. Tu nie chodziło tylko o ćwiczenie. Tu chodziło o ćwiczenie regularne. Innymi słowy, musieliśmy zbudować rutynę pracy, gdzie rezultaty będą inspirować, a nie deprymować. Skąd pochodzi prostota pracy? Prostata to odkrycie rzeczy, które będą działały. Szczerze mówiąc w sierpniu 1993, gdy rozpoczęliśmy pracę, nie wiedzieliśmy co znaczy prostota w marketingu sieciowym. Nie wiedzieliśmy jak umawiać spotkania przez telefon. Nie wiedzieliśmy jak prowadzić spotkanie „jeden na jeden". Nie wiedzieliśmy nic o prezentacjach biznesu, ponieważ nikt nam tego nie przekazał. Nie wiedzieliśmy jak rozpocząć pracę z nową osobą. Nie wiedzieliśmy jak zaprosić nową osobę na szkolenie, ponieważ tych szkoleń nie było. Nic nie wiedzieliśmy o różnych aspektach naszego biznesu. Ale zrobiliśmy niewiarygodną ilość ćwiczeń, gdzie postawą była ich regularność. Mieliśmy przy tym dużo głupich wpadek. Pewne sprawy nie znaliśmy. Ale po ośmiu miesiącach byliśmy Senior Menedżerami. Nie wiedzieliśmy właściwie co my robimy. System i jego prostotę rozwinęliśmy potem, gdy wiedzieliśmy co robimy.

Prostota była źródłem mądrości. Tak szybko jak były szkolenia, to my zaczeliśmy uczęszczać na nie. Tak szybko jak mogliśmy znaleźć kogoś w naszej strukturze, kto wiedział jak robić ten biznes, znaleźliśmy go.

Prostota była źródłem mądrości. Tak szybko jak były szkolenia, to my zaczęliśmy na nie uczęszczać. Tak szybko jak mogliśmy znaleźć kogoś w naszej strukturze, kto wiedział jak robić ten biznes, to znaleźliśmy go. Tak szybko jak mogliśmy włączyć się w działania firmy, zrobiliśmy to. Szukaliśmy kontaktu z ludźmi, także poza Wielką Brytanią, którzy osiągnęli sukces i z którymi mogliśmy dzielić się doświadczeniem. Tak krok po krok znaleźliśmy sposób jak robić ten biznes. Wiedz, że jeśli wiesz co robić i robisz to często, jest bardzo duża szansa, że osiągniesz sukces. To nie chodziło o to, aby być perfekcyjnym. To nie chodziło o to, aby nasi dystrybutorzy byli perfekcyjni. To było zrozumienie wielkiej potęgi wykonywania pracy ponad przeciętnie ze stałą regularnością. To jest jedyne wyjaśnienie sposób jak zbudowaliśmy nasz biznes. W tej chwili pracujemy, aby pokonać granicę 13.000 pkt. rocznie. Są ludzie w Forever, których chciałbym razem z Jayne podać jako przykład. Właściwie są to tylko dwie osoby, które tego dokonały. Pierwszą osobą jest Joelle. Ona jest Diamentowym Menedżerem z Francji. Drugą osobą jest Rolf Kipp, najlepszy dystrybutor na świecie. Podczas Zjazdu Europejskiego na Wemblay odbędzie wyjątkowe wydarzenie. Otóż w sobotę rano będzie szkolenie Diamentowych Menedżerów z Europy, włącznie z Joelle i Rolfem Kippem. Będziecie szkoleni przez Diamenty. Czy nie sądzisz, że warto być na tym szkoleniu? My oczywiście przyłączymy się do tego szkolenia, ponieważ jesteśmy jego gospodarzami. A więc nie mamy wyboru. Ale gdyby było inaczej, to i tak byśmy na nim byli. Musisz być na takim szkoleniu, nawet gdyby droga prowadziła po szkle. Bylibyśmy na takim wydarzeniu. Nie wiem jaka cena oddałaby wartość tych dwóch godzin szkolenia. Musimy sobie uświadomić, że będziemy szkoleni przez wyjątkową grupę ludzi, których łączne roczne dochody są na poziomie 10-20 milionów euro. Jaką cenę powinniśmy zapłacić za takie szkolenie? Jaka jest wartość dla was biorąc pod uwagę jaki wpływ może mieć do wydarzenia na całe wasze życie i życie innych ludzie, których potem będziecie uczyć.

Dziękuję Rex. Dziękuję Bob. Dziękuję każdej osobie,
która jest zaangażowana. Dziękuję wam wszystkim. Osiem lat temu odbieraliśmy nagrodę jako najlepsi dystrybutorzy. Gdy wracaliśmy do domu postanowiliśmy, że będziemy nieść to wyróżnienie z godnością i że będziemy dobrymi ambasadorami tego wszystkiego co jest istotne w tym biznesie dla każdego, kto jest w nim zaangażowany. Mam nadzieje, że to się nam udaje. Będziemy to robić dalej.

John Curtis i Jayne Leach- czołowi dystrybutorzy FLP z Wielkiej Brytanii

Źródło:
www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Szampon - SONYA HYDRATE SHAMPOO

Cena: 123.98 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
John Curtis - Ćwicz, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, aż zrobisz to dobrze, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.