USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 18 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Bogusław, Laura
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Adam May: Poświęcenie czasu dziś da ci wolność czasu w przyszłości


Zawsze w kwietniu otrzymuje od mojej firmy ubezpieczeniowej list
, w którym jestem informowany o nowych składkach na kolejny rok ubezpieczenia. Trzy lata temu w czerwcu zawarłem ubezpieczenie na życie. Wybrałem polisę ochronną z programem rosnących składek. Oznacza to, że każdego roku moja składka rośnie wraz ze wzrostem ryzyka wypłacenia sumy ubezpieczenia. Z każdym rokiem jestem starszy i stąd wzrost składki.

Ponieważ nikt nie lubi wzrostu opłat, zrobiłem sobie pewne podrównani
e. Obliczyłem wszystkie składki jaki będę musiał zapłacić na przestrzeni najbliższych 20 lat. W tej chwili płacę za polisę 280 zł miesięcznie, ale za 20 lat będę płacił ponad 1.000 zł. Wyszło mi, że przez 20 lat zapłacę w sumie prawie 150.000 zł. Mam dostęp do taryf innych firm ubezpieczeniowych, więc zrobiłem sobie porównanie. Wyszło mi, że za podobne ubezpieczenie, ale przy stałej niezmiennej przez 20 lat składce, zapłacę około 100.000 zł.
Postanowiłem spotkać się z moim agentem, aby porozmawiać o ubezpieczeniu. Wiem, że polisa, którą zawarłem trzy lata temu, jest polisą dobrą. Pamiętałem że np. w sytuacji gdyby lekarz stwierdził, że pozostało mi nie więcej niż 6 miesięcy życia, firma ubezpieczeniowa wypłaci mi główną sumę ubezpieczenia, tak jakbym już nie żył. Takiego zapisu nie ma żadna inna firma ubezpieczeniowa. To w pewnym stopniu tłumaczy wyższą cenę mojej polisy. Ubezpieczenie należy zawsze dopasować do swojej sytuacji na dany moment życia. Dlatego, teraz po trzech latach, zadałem sobie pytanie czy jednak jest to warte kontynuowania ubezpieczenia.
Mój agent zaznaczył mi jeszcze inne istotne cechy ubezpieczenia. Ponieważ nasze spotkanie zbiegło się z tragicznymi wydarzeniami ze Smoleńska, więc siłą rzeczy rozmowa zahaczyła także o ten temat. Okazuje się, że samolot prezydencki nie był ubezpieczony. Lot takim samolotem był rozumiany  jako nielicencjonowany. Wiele firm ubezpieczeniowych wyłącza w takiej sytuacji swoją odpowiedzialność. Dotyczy to co prawda ochrony tymczasowej, ale nie mniej nie jest to dobry zapis. Są także zapisy, które wyłączają odpowiedzialność ubezpieczyciela gdy samolot zboczy z trasy przelotu. To są ważne informacje, które należy brać pod uwagę przy zawieraniu ubezpieczenia bądź jego kontynuacji.

Ja swoją polisę zawierałem, gdy miałem niskie dochody
. Trzy lata temu składka roczna wynosiła ponad 8 procent moich dochodów. To było dużo jak na wydatek na jedną tylko polisę. Z każdym rokiem składka rośnie, ale na szczęście także rosną moje dochody. Na przestrzeni trzech latach moje dochody prawie się podwoiły, a więc wyższa składka za polisę będzie obecnie stanowiła już 5 procent moich dochodów. Nie mam nic przeciwko temu, żeby taki procent był także za 20 lat. Kontynuacja dobrego ubezpieczenia nie będzie więc problemem.

Po tych tematach ubezpieczeniowych porozmawialiśmy także o Forever. Jest to temat do którego niejednokrotnie wracamy podczas naszych spotkań. W naszej rozmowie pojawiło się "co daje ci Forever". Z Forever można być na wielu płaszczyznach - szkoleniowej, biznesowej, profilaktyki zdrowia, towarzyskiej, ogólno-rozwojowej itd. John Curtis, Diamentowy Menedżer z Anglii opisał to w ten sposób:
"Mówi się, że nic nie ma za darmo. I to jest prawda. Musisz inwestować. Jeśli nie będziesz inwestował, jeśli nic nie będziesz robił, w zamian nic nie otrzymasz. To jest stu procentowa gwarancja którą Forever może ci dać. Jeśli nic nie robisz, to nic nie dostaniesz. Jeśli robisz trochę, to trochę otrzymasz z powrotem. Jeśli dużo robisz, to dużo otrzymasz w zamian.
W naszej rozmowie pojawiło się także pytanie jak zachęcić menedżera z korporacji do zainteresowania sie biznesem Forever. Czy dla kogoś kto zarabia 5, 10, a nawet 20 tysięcy miesięcznie, Forever jest opcją biznesową.
Wbrew pozorom zarabianie kilku czy kilkunastu tysięcy złotych nie jest problemem. Jest to kwestia pracy, planowania, zaangażówanie i pewnej determinacji. Ja widzę na swoim przykładzie, że jest to możliwe. Zawsze się zastanawiam, czy te kilka czy kilkanaście tysięcy złotych, które zarabiamy, jest właściwym wynagrodzeniem za naszą pracę. Czy możemy inaczej pracować, aby osiągnąć podobne wynagrodzenie i cieszyć się z zarobionych pieniędzy, z wolnego czasu, z kontaktów z ludzmi w naszym otoczeniu. Krótko mówiąc powraca pytanie czy praca daje nam satysfakcję. W moich myślach powraca historia Rolfa Kippa. Jest on jednym z czołowych dystrybutorów Forever z Niemczech. Wcześniej był menedżerem w firmie sportowej i zarabiał 20 tysięcy marek. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to dużo pieniędzy. Rolf wyraźnie nie był tym usatyfakcjonowany. Po pierwsze pracował po kilkanaście godzin dziennie, często podróżował służbowo. Po drugie, wiedział, że nie miał szans na wyższe zarobki, bo osiągnął górny limit na swoim stanowisku i w swojej branży. Zainteresował się marketingiem sieciowym i rozpoczął współpracę z Forever. Wcześniej próbował swych sił w innych firmach, ale wybrał Forever. W tej chwili, po 15 latach, jego dochody należą do najwyższych w branży marketingu sieciowego. Myślę, ze zawsze najważniejsze jest pytanie, gdy rozważamy pracę w marketingu sieciowym brzmi:
"czy to co wykonujesz spełnia twoje marzenia i daje satysfakję lub czy jest w stanie spełnić twoje morzenia w niedalekiej przyszłości, powiedzmy za 3-5 lat". Odpowiedź na pytanie czy menedżer z korporacji może działać w firmie marketingu sieciowego znalazłem na stronie szkoleniowej Forever. Jest to historia Adama May z Anglii, obecnie Szafirowo-Diamentowego Menedżera, a wcześniej brokera z centrum finansowego Europy, z londyńskiego City.

 Adam May:  "Opowiem trochę o sobie. Po skończeniu studiów na uniwersytecie, rozpocząłem  prace na rynku finansowym w londyńskim City. Przez 7 lat tyłem brokerem. To był taki typowy styl życia bogaty w pieniądze, ale biedny jeśli chodzi o czas. Miałem dużo pieniędzy, ale mało czasu, aby się nimi cieszyć. Po 12-13 godzin patrzyłem się w komputer. Po tych 7 latach zdecydowałem się razem z grupą kolegów, że będziemy prowadzić swój własny biznes. Oczywiście nikt nie mówi ci co znaczy prowadzić własny biznes. Biznes zawsze prowadzi ciebie. Czy potwierdzicie to? Czy to prawda, że jeśli prowadzisz własny biznes, to biznes prowadzi ciebie? Biznes, który zdecydowaliśmy się budować był związany z usługami finansowymi. Oferowaliśmy fundusze inwestycyjne dla osób indywidualnych. Rozpoczęliśmy dokładnie przed krachem finansowym w 1987 roku. Może niektórzy z was pamiętają to. Mieliśmy dwa i pół roku stresu, martwienia się i nadziei, że każdy następny deal sprawi, że pokryjemy na koniec miesiąca wszystkie rachunki i pensje dla pracowników. Niestety po dwóch i pół lata musieliśmy przerwać naszą działalność. Straciłem wszystko. I właśnie wówczas mój przyjaciel zaprosił mnie na spotkanie gdzie były prezentowanie możliwości współpracy z Forever. Muszę powiedzieć, że byłem bardzo sceptyczny. W połowie prezentacji usłyszałem, że ten biznes płaci coś w rodzaju tantiemów. To tak jak w branży muzycznej. Zespół the Beathels od dziesięcioleci nie jest aktywny, ale nadal za ich muzykę wypłacane są tantiemy w milionach dolarów rocznie. Myśl o tym, że mogę otrzymywać tantiemy, nawet gdy zaprzestanę już pracować szalenie podekscytowała mnie. Zdawałem sobie sprawę że jest tylko kilka branż, które płacą tantiemy i aby je otrzymywać, w każdej musisz być kreatywny i utalentowany. Ilu ludzi otrzymuje tantiemy za swoje utwory muzyczne. Czy jest ktoś na sali, kto napisał książkę? Czy jest ktoś kto zrobił wynalazek i otrzymuje za niego tantiemy?


Nagle zauważyłem coś w Forever. Jest ktoś kto będzie płacił ci tantiemy, niezależnie od tego czy masz talent. Wcześniej, w mojej młodości, zajmowałem się muzyką, ale nie byłem na tyle utalentowany, aby robić w tym kierunku karierę. Postanowiłem zaangażować się na poważnie w Forever. Były jednak dwie strony tego biznesu. Po pierwsze miałem ograniczony czas, aby rozpocząć biznes. Miałem tylko 15 godzin tygodniowo. Powodem tego była moja praca. Po tym jak zamknąłem własną firmę, podjąłem pracę w londyńskim City jako headhunter. Miałem ograniczony czas, jaki mogłem przeznaczyć na pracę z Forever. Musiałem wykorzystać każdą wolną chwilę na budowę biznesu Forever. Często było to 15 minut przed pracą, pół godziny lunchu itd. Na przykład zamiast siedzieć i czytać gazetę podczas przerwy kawowej, co często robi przeważająca liczba osób, wymykałem się do pokoju konferencyjnego i dzwoniłem do 2-3 osób, aby umówić się na spotkanie prezentacji biznesu Forever.
Podczas przerwy lunchowej starałem się spotkać kogoś, komu mogłem zaprezentować biznes. Umawiałem spotkania bezpośrednio po pracy. Każdy weekend przeznaczałem na pracę z Forever. Zawsze się poświęcałem. Tylko co ja poświęcałem? Mój czas. Poświęcałem mój osobisty czas, aby budować biznes. Wiem, że to poświęcenie opłaciło się. Pierwszą rzeczą, którą musimy sobie uświadomić to czy chcemy robić takie poświęcenie.
Poświęcenie czasu dziś oznacza wolność czasu w przyszłości. Musimy naprawdę sobie z tego zdać sprawę.

Rozpocząłem pracę. Równocześnie zdałem sobie sprawę, że musiałem skupić się na budowaniu zespołu. klientów Budowanie grupy klientów jest zawsze dobrze, ale mając grupę klientów, nie zapewni nam dużego dochodu pasywnego, który widziałam tak wyraźnie, na moim pierwszym spotkaniu z Forever. Muszę powiedzieć, że to było dla mnie prawie jak rewolucja, kiedy zobaczyłem co daje praca w marketingu sieciowym. To był jeden z tych przebłysków, kiedy nagle widzisz coś. To tak jak włączenie żarówki w mózgu. Tak to zadziałało na mnie.
Gdy rozpoczynałem pracę to myślałem, że mógłbym zarabiać trzy tysiące dolarów miesięcznie. Oceniałem, że jestem w stanie tylko tyle wygenerować z działalności Forever.
 
 W ciągu roku, a właściwie w ciągu dziewięciu miesięcy, zarabiałem w sumie trzy tysiące dolarów miesięcznie. Natomiast po dwóch latach zarabiałem siedem i pół tysiąca dolarów miesięcznie. Proszę zrozumieć, że te pieniądze nie pochodziły od  setki klientów, bo byłoby to niemożliwe. One pochodziły od niewielu klientów i z budowania zespołu.Zarabiając siedem i pół tysiąca dolarów, co jest dość pokaźną sumą, zdecydowałem że zrezygnuję z pracy jako headhunter i z dniem 1 lipca 1995 roku rozpocząłem pracę w Forever w pełnym wymiarze czasowym. To było moje pierwsze wakacje, które miałem w ciągu dwóch lat od czasu, od kiedy rozpocząłem budowanie biznesu Forever.

Zgadnijcie gdzie pojechałem na moje pierwsze wakacje? To był mój pierwszy Super Rally w San Antonio w Teksasie. Czy ktoś był  tam w San Antonion w roku 1995? Czy pamiętacie, wzięli nas do pewnego parku rozrywki. Zrobiono nam pokaz laserowy na klifie. To był fantastyczny czas. To był mój pierwszy urlop. Wcześniej nie miałem czasu na wakacje, bo byłem tak skupiony na budowaniu mojej firmy z Forever. To było drugie poświęcenie, które wówczas zrobiłem. Przez dwa lata nie miałem urlopu. Ale wracając to tego zjazdu, był to wyjątkowy zjazd. Było to tak dla mnie niesamowite doświadczenie, ponieważ rozszerzyło moje myślenie jaką fantastyczną firmą jest Forever. Mam nadzieję, że wielu z was zrobiło postanowienie, aby uczestniczyć w Zjeździe w Denver. Jak wiele osób będzie w Denver? Czy mogę coś wam powiedzieć?
Musisz tam być. Po prostu musisz tam być. Nie ważne skąd zdobędziesz pieniądze. Możesz je ukraść, wyżebrać lub pożyczyć. To nie ważne. Musisz zrobić wszystko, aby dostać się na Zjazd Światowy. Super Rally w Denver to jest fenomenalne wydarzenie. Udział w takim zjeździe naprawdę otwiera myślenie jak wielkie możliwości, daje praca z Forever.


Źródłó: www.kstefanski.bloog.pl
 

 


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Vital 5 (z Forever Aloe Vera Gel) - zestaw silnie regenerujący organizm

Cena: 1105.71 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Adam May: Poświęcenie czasu dziś da ci wolność czasu w przyszłości, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.