USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
niedziela, 17 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Donata, Łukasz
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczne



ZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  A



Przedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Kim Madsen - "leć lub giń"


Jesteśmy w tym biznesie od 1 listopada 1998 roku. Myślę, że zaczęliśmy tak samo sceptycznie jak większość z was. Ale pozytywnie sceptycznie. Zaczęliśmy pracować. Ale przed tym nasze życie wyglądało następująco. Może niektórzy z was to rozpoznają. Było więcej rachunków do zapłaty niż dochodów. Nasze marzenia były większe niż możliwości ich realizacji. Biegaliśmy za codziennymi sprawami naokoło bez zatrzymania i cieszenia się byciem z sobą . Może nie byliśmy w więzieniu, ale czuliśmy się jak byśmy tam byli. Było dużo pomysłów, ale także dużo obaw. Takie było nasze życie - dużo wzlotów i upadków.

Ja nie miałem sukcesów jeśli chodzi o wykształcenie. Byłem żeglarzem, żeglowałem po całym świecie. Miałem bardzo trudne dzieciństwo. Mieszkałem przez trzy lata w sierocińcu, gdzie nikt nie wierzył we mnie i nie ufał mi. Nikt nie wierzył, że osiągnę jakikolwiek sukces w moim życiu. To tak jakby być naznaczonym. Zdecydowałem, że ja osiągnę sukces w życiu. Miałem wielkie marzenia. Wielkie marzenia jakie ma większość młodych ludzi.

Przyłączyliśmy się do Forever 11 lat temu. Początkowo bałem się rozpocząć współpracę, bo nie chciałem ponieść porażki. Moja żona podpisała umowę i dlatego teraz ona jest od wydawania pieniędzy a ja od zarabiania. To była jej umowa. Ja dostaję trochę kieszonkowego. Nie żałujcie mnie, jestem w stanie z tego przeżyć (śmiech). Pierwszy czek w ramach programu Podziału Zysku otrzymaliśmy w 2003. To był także pierwszy rok kiedy kraje Skandynawskie zakwalifikowały się do tego programu. Otrzymaliśmy bardzo duży czek w wysokości 250.000 euro. Byliśmy naprawdę w dużym szoku.  Pamiętam jak moja żona, Anja, powiedziała do mnie: „Jak my wydamy taką sumę pieniędzy?" Odpowiedziałem: „Uspokój się, znajdziemy sposób. W ostateczności złożymy je na koncie". To był naprawdę duży czek dla nas. Program Podziału Zysku jest dodatkowym wyróżnieniem od Rexa. To jest podziękowanie za dobrą pracę. Obiecuję, że robiłbym tą pracę niezależnie od otrzymywanych czeków z programu Podziału Zysków. Myślę, że mówię to w imieniu wszystkich uczestników programu Podziału Zysków. Jesteśmy szczęśliwi nawet bez tych czeków. Otrzymywania tych czeków jest czymś dodatkowym od Rexa, ponieważ on jest tak wspaniałomyślny i tak hojna jest firma Forever. Bardzo podoba się nam ten pomysł z podziałem zysków. Rex daje te czeki, dla tych którzy pracują. Podoba mi się ten program. Myślę, że zgodzicie się ze mną. To jest bardzo dobra filozofia wynagradzania.
Czym jest sukces?
Sukcesem może być tak wiele rzeczy. Czy to są materialne marzenia? Czy to są pieniądze? Czy to jest dobre zdrowie? Czy to jest osobisty rozwój? Czy to jest uznanie i wyróżnienie? Czy jest nim wielu przyjaciół? Czy jest sukces? To jest ważne pytanie w życiu. To było także ważne pytanie dla mnie. Na pewno szczęśliwa rodzina. Dobrze wykształcone dzieci. Wolność. Możliwość zmiany życia innych ludzi. Cele charytatywne. To dużo dobrych i miłych słów. Ale czym jest sukces? Co to jest? Na tym zjeździe siedzimy wspólnie w grupie około 10 tysięcy ludzi. Wszyscy są głodni sukcesu. My chcemy sukcesu. Czy my chcemy sukcesu. (Tak!!) Czy my lubimy ograniczenia? Nie, my nie lubimy ograniczeń. Czy my lubimy wolność (Tak!!) Czy lubimy zmieniać życie innych ludzi? Czy lubimy spotykać nowych przyjaciół? Czy lubimy podróżować? Czy lubimy być niezależnymi? Jesteśmy we właściwym momencie, we właściwym biznesie i we właściwym miejscu. To jest Forever. 

Według mnie, sukcesem jest mieć życie, jakie chce się mieć. Czy wy macie życie, które chcecie mieć? Czy wiecie jak takie życie powinno wyglądać? Według mnie, w moim świecie, życie nie musi być materialne. Pieniądze nie dają szczęścia. One na pewno pomagają. Może kupić wiele rzeczy. Możesz robić wiele rzeczy. Ja udowodniłem to. Na początku każdy śmiał się ze mnie. Teraz ja mogę powiedzieć: zrobiłem to. Spójrzcie na mnie. Mam limuzynę i mam piękny dom. Wszystko jest perfekcyjne. Zrobiłem to. Jestem tu gdzie jestem. Ale to nie czyni mnie bardziej szczęśliwy. Aby być szczęśliwym muszę znaleźć dla siebie nową motywację. Nowy samochód nie uczyni mnie szczęśliwym. Jeśli mamy jednego konia, mamy jedno zmartwienie. Jeśli mamy dwanaście koni, mamy dwanaście zmartwień. Nowy samochód daje przyjemność tylko przez 14 dni. Pięciogwiazdkowe hotele wszędzie wyglądają tak samo. Można przyzwyczaić się do sukcesu. To także jest dobrą rzeczą. Znalazłem nową górę, aby się na nią wspiąć. Nazywam ją górą charytatywności. Teraz

Musimy zmienić życie niewinnych dzieci i biednych ludzi.
Pod tą górą zauważyłem, że więcej ludzi mnie potrzebuje i to daje mi wyjątkowe uczucie. Za to nie można zapłacić lub tego nie można kupić. To nie jest jak zakup nowego samochodu, czy jachtu. To można sobie tylko zaskarbić. Na to uczucie trzeba zapracować. Czuję się dużo, dużo, dużo lepiej. Trzy lata temu postanowiłem zmieniać życie niewinnych dzieci. Dzieci żyjących w sierocińcach, bez przyszłości. Zacząłem na Litwie, teraz jestem w Ugandzie. Przeznaczam 50 procent swojego czasu na działalność charytatywną. Zauważyłem ciekawą zbieżność, im więcej czasu spędzam na działalność charytatywną, tym szybciej rozwija się mój biznes. To była moja ostateczna motywacja mojego awansu na pozycję Diamentowego Menedżera. Dlatego też rok 2009 był naszym najlepszym rokiem pracy z Forever.

Chciałbym być waszym przewodnikiem wejścia na tą górę. Działalność charytatywna jest jedną z możliwości. Jeśli nie macie swojego własnego wsparcia, to powinniście wspierać Forever Giving. Widziałem, że misie zostały już wyprzedane, a więc jesteśmy już w drodze na tą górę. Chciałbym, abyście kontynuowali tą działania, ponieważ razem możemy zmieniać życie tak wielu ludzi. Nie tylko biznesowo, ale także charytatywnie. Mój ostatni projekt jest w Afryce. Pomagamy w organizacji szkoły w Ugandzie. Czujemy się tak szczęśliwi, że możemy zmienić życie innych ludzi.

Na koniec, chciałbym wrócić to tego o czym mówił John Curtis - wierz, wierz i jeszcze raz wierz. Musimy wierzyć w produkty, w każdą osobę wokół nas, w Forever Living, w naszych sponsorów, w Rexa, we własną wizję, całą filozofię i wartości. Rozmawiajmy z ludźmi i używajmy produktów. Jeśli chcemy szybciej osiągnąć sukces, rozmawiajmy z większą liczbą osób i używajmy więcej produktów. Nie ma innego systemu. Nawet jeśli pochodzimy z innych kultur, mamy inne poglądy polityczne czy wyznajemy inną religię, to respektujmy siebie nawzajem. Pamiętajmy, że budujemy jedną firmę. Także jeśli jesteśmy fanami Manchester United, Liverpool czy Chelsea. Musimy pomagać sobie i pracować jak jeden zespół. Wsłuchajcie się w rady Diamentowych Menadżerów. Ale nie bądźcie tylko zmotywowani, zacznijcie działać. Czy wprowadzicie wszystkie te wskazówki do swojej pracy? Czy wprowadzicie wszystkie te wskazówki? (Tak!!!) Do zobaczenia na szczycie.

Kim był małym chłopcem, gdy jego rodzice się rozwiedli. Ojciec szybko znikł i Kim już więcej go nie zobaczył. Krótko po tym zmarła jego matka. To wówczas Kim znalazł się w sierocińcu. Poprzez swoje osobiste przeżycia jest tak mocno zaangażowany w pomoc dzieciom i ludziom biednym. Zakończę historią która opowiedział na Zjeździe w Maladzie, a która mocno oddaje jego historię.

Na koniec powiem pewną historię. To jest historia o biednym rolniku w Norwegii, który znalazł pisklę orła. Ten mały orzeł został porzucony przez matkę i ojca. Był sam. rolnik wziął go do domu. Pisklę dorastało razem z kurczakami na gospodarstwie. Gdy orzeł dorastał, myślał, że jest kurczakiem. Jego otoczeniem były przecież kury. Dziobał w ziemi jak kurczaki i zachowywał się jak kurczaki. Naśladował gdakanie kur.
Pewnego dnia stał się dorosły. Był pięknym orłem. Ale on nie wiedział, że jest orłem. Rolnik chcial nauczyć tego orła latać. Brał go w dłonie i podrzucał do góry. Za każdym razem orzeł upadał na ziemię. Rolnik zabrał go na wzgórze i pokazywał mu, że musi machać skrzydłami, Jest przecież orłem. Niestety ptak spadł ponownie na ziemię. Otrzepał się i pobełgotwał jak kura w kierunku rolnika. Poszedł do swoich braci kurczat. Narzekał przy tym na rolnik: „głupiec, ja przecież nie umiem latać. O mały włos mnie nie zabił". Ale rolnik nie dawał za wygraną. Zabrał orła w góry. W Norwegii jest takie miejsce, fiord, gdzie jest przepaść 1.000 metrów w dół. Rolnik powiedział do orła: „Jesteś orłem. Musisz latać. Machaj skrzydłami i będziesz latał". Rolnik pocałował orła i powiedział: „Leć lub giń". Wziął orła w pchnął w przepaść. Orzeł leciał, leciał, był coraz mniejszy i mniejszy. Nagle rolnik zaczął żałować tego co zrobił: „Boże zabiłem mojego kochanego orła. On naprawdę wierzył że jest kurczakiem". Ale kilka metrów przed ziemią, orzeł rozłożył skrzydła i zaczął lecieć. Pomiędzy skałami ukazał się najpiękniejszy ptak jaki kiedykolwiek można było zobaczyć w Norwegii.

Jaki jest morał z tej historii: Jeśli możesz wznieść się do góry i latać jak orzeł, to nie pikuj w dół jak kurczak.


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Odżywka do włosów, Sonya® Hydrate Conditioner

Cena: 123.98 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypisz



Cennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTech



www.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Kim Madsen -
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.