USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
wtorek, 13 listopada 2018 r.       imieniny obchodzą: Arkadia, Stanisław
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (9)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Vladimir Zalinyan никогда, никогда не сдаваться

Nigdy, nigdy się nie poddawaj

Jest to wielki honor dla mnie, że mogę stanąć na tej scenie. Chciałbym wyrazić moją wielką wdzięczność dla Rex Maughan, the CEO and prezesa zarządu, Gregg Maughan prezesa firmy, Aidan O'Hare, Wice Prezydenta na Europe, za ich wsparcie i zaufanie do mnie.Dzielę te same uczucia z wami. Jestem nowym dystrybutorem w Forever. Próbowałem tak wiele różnych profesji w swoim życiu zanim poznałem Forever. Byłem robotnikiem w fabryce, robiłem cukierki. Lubię bardzo sporty, a szczególnie orientalne. Byłem trenerem wushu i takwondo. Prowadziłem zdrowy tryb życia. Przez 10 lat miałem swój własny biznes. Ale w sierpniu 2008 moje życie zmieniło się całkowicie. Ktoś pokazał mi plan marketingowy Forever. To byli ludzie, którym ja ufałem. Nic nie wiedziałem o Forever. Nic nie wiedziałem o produktach. Ufałem ludziom, którzy pokazali mi plan marketingowy. Jest to Attila Gidofalvi, Szafirowo-Diamentowy Menedżer z Węgier. Zaczęliśmy razem pracować. W ciągu dwóch tygodni zakwalifikowałem się na pozycję Menedżera.

We wrześniu 2008 zakwalifikowałem się na pozycję Senior Menedżera
. Zakwalifikowałem się także na pierwszy poziom Programu Samochodowego. W listopadzie 2008 miałem w mojej grupie czterech Menedżerów i zakwalifikowałem się na poziom drugi Planu Samochodowego. Na podstawie rezultatów za rok 2008 zostałem członkiem Klubu Prezydenckiego FLP Russia. W Marcu 2009 brałem udział w moim pierwszym Zjeździe Europejskim w Maladze. Kto z was był w Maladze? Uczestnictwo w tym zjeździe było dla mnie bardzo ważne. Chciałem poczuć atmosferę tej firmy. Wiedziałem już coś o planie marketingowy. Znałem i kochałem produkty. Potrzebowałem poczuć ducha tej firmy. chciałem zobaczyć duży obraz firmy. Może ktoś na tej sali potrzebuje to także. Był tylko jeden niedostatek w Maladze. Ten sam niedostatek widzę także tu w Londynie. Ponownie FLP Russia nie bierze udziału w programie Podziale Zysku. Największy kraj na świecie i malutki biznes. Ale czy możecie sobie wyobrazić ten potencjał? Ciężko pracowałem po powrocie ze zjazdu w Maladze.

W sierpniu 2009 zakwalifikowałem się na pozycję Szafirowego Menedżera.
W tym samym miesiącu zakwalifikowałem się także na poziom trzeci Programu Samochodowego. Gdy słuchacie tego, to zapewne moje wyniki brzmią jak łatwe do osiągnięcie. Przyłączasz się do firmy i każdego miesiąca kwalifikujesz się na kolejny poziom. Idzie łatwo i gładko. To nie prawda. W pierwszych dwóch tygodniach mojej pracy z Forever zrobiłem 80 prezentacji grupowych. Także we wrześniu 2008 zrobiłem tą samą liczbę prezentacji. Po tym 18 miesiącach w biznesie Forever robię średnio 20 prezentacji grupowych miesięcznie. Czy sądzicie, że zapraszam i każdy z tego zaproszenia korzysta? Kto słyszał kiedyś 'nie' na swoje zaproszenie? Jedna osoba sama nic nie zrobi w tym biznesie. Można sięgnąć gwiazd tylko wspólnie z grupą. Możesz sięgnąć gwiazd tylko ze swoim sponsorem. Potrzebujesz planu i strategii co robić i jak to robić. Chciałbym podziękować mojemu sponsorowi, Attilii Gidofalvi. Naśladujcie swoich sponsorów. Chciałbym podziękować mojemu nadsponsorowi, Miklos Berkics, za jego podróże do Rosji. Oni podróżują tysiące, tysiące kilometrów, aby wesprzeć Rosyjskich dystrybutorów w realizacji ich marzeń. To jest ważne.

To nie jest ważne jak często słyszę „nie" podczas prezentacji biznesowych. Zanim pojawiłem się na scenie spotkałem Peter. Powiedział mi kilka zdań. Najważniejsze było: jakie masz plany? Ja mam plany. Mój plan minimum jest osiągnięcie pozycji Szafirowego Menedżera. Myślę, że zakwalifikuję się na Silver Rally Tour. Zamierzam także reprezentować Rosję podczas Zjazdu Światowego w Brazylii. Celem jest spotkanie wielu, wielu nowych Menedżerów, Senior Menedżerów, Szafirowych Menedżerów na tych zjazdach. Jaki będzie z tego zysk? Jaki będzie zysk ze spotkań z tymi ludźmi? Życie nie jest czasami łatwe. Nie powinniście wierzyć że życie będzie łatwe. Będziecie spotykać wyzwania każdego dnia, robiąc ten biznes. Będziecie słyszeć „nie" każdego dnia, gdy będziecie robić ten biznes. Ale powinniście trzymać przed sobą właściwy obraz. Ten obraz czymś co was wspiera, gdy życie nie jest łatwe. To pomoże wam realizować wasze marzenia. Moje dzieci oglądają ten Zjazd teraz. Może wasze dzieci oglądają Zjazd Europejski poprzez Internet. Oni także mają marzenia. Oni widzą was każdego dnia. Jesteście mistrzami dla swoich dzieci. Jesteście także przykładem dla swoich dystrybutorów.

Chciałbym podzielić się z wami pewnymi rzeczami, myślami, które mogą wam pomóc. Jeśli naprawdę jesteś przekonany, aby robić biznes z Forever, to są dobre dni i są złe dni. To dotyczy każdej osoby na tej sali. Są dwie zasady. Chciałbym podzielić się z wami. Pierwsza to, cokolwiek się stanie, nie traćcie serca. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem. To jest nowa możliwość, aby zrobić jedno więcej rozmowę telefoniczną, aby spotkać się i pokazać plan marketingowy, aby spojrzeć na swoje życie i znaleźć coś pozytywnego. Każdy nowy dzień daje nową szansę. Jeśli zapamiętacie to, to wam pomoże. Drugą rzeczą jest, że cokolwiek się wydarzy, ludzie powiedzą wam dużo negatywnych rzeczy. Ludzie nie zauważą, że wy dzielicie dobrą atmosferę. Będą opowiadać wam złe strony swojego życia i mówić, że MLM nie jest poważnym biznesem. Ale jedyną rzeczą o której nie możecie zapomnieć, cokolwiek się stanie, никогда, никогда не сдаваться (nigdy się nie poddawajcie). To jest ważne. Dziękuję za uwagę. I dosięgajcie gwiazd."Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever B12 Plus®

Cena: 72.40 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Vladimir Zalinyan  никогда, никогда не сдаваться , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.