USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
środa, 12 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Aleksandra, Dagmara
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Managerowie o biznesie
Adam May - Siedzę naprzeciwko mojego rozmówcy, pijemy kawę i wyjaśniam mu nasz biznes


Wskazówki ze szkolenia jakie przeprowadził Adam May dla Amerykańskich dystrybutorów podczas North American Rally w Orlando w lutym 2010r.Chciałbym wyjaśnić jak robię coś co nazywamy biznesem. To jest tzw. „jeden na jednego", gdy siedzę naprzeciwko mojego rozmówcy i piję filiżankę kawy, wyjaśniając mu nasz biznes. Pierwszą rzeczą, którą chcę podkreślić, jest to, że ja nigdy nie mówię o produktach i nigdy nie mówię o firmie. Kto z państwa nie uważa, że jest to trochę dziwne podejście? Powodem tego jest fakt, że gdyby ktoś podszedł do mnie, gdyby podszedł do mnie mój sponsor i powiedział: „Mam wspaniały biznes, pracujesz w domu, sam określasz swój czas pracy, a sprzedajesz szampony i dezodoranty".

Odpowiedziałbym mu wówczas, żeby się odczepił.
Muszę powiedzieć, że my mężczyźni, mam nadzieje, że panie zgodzą się ze mną, my mężczyźni mamy dużo większe ego niż mają kobiety. Gdyby ktoś odszedł do mnie i powiedział „mam biznes domowy i sprzedaję szampony i dezodoranty", odpowiedziałbym mu „hallo, czy ty nie wiesz kim ja jestem? Czy ty nie wiesz co ja robię? Ja pracuję na rynkach finansowych. Ja nie chcę sprzedawać szamponu i dezodorantów na prezentacjach domowych". To jest pierwsza rzecz jaką się nauczyłem o naszej branży. Należy we właściwy sposób docierać do ludzi.

To jest ważne, bo nauczyłem się jak ze właściwy sposób docierać do ludzi. To jest rzecz, która mnie naprawdę porusza wewnątrz, gdy ktoś zaczyna rysować okręgi i ja nagle widzę setki, setki i setki małych biznesów. Każdy robi jakąś małą część. Czy to ma znaczenie dla każdego? To naprawdę ekscytuję mnie. To o to chodzi w tym biznesie. Tu nie chodzi, aby mieć setki i setki klientów jak to jest w tradycyjnym biznesie. W mojej prezentacji skupiam się szczególnie na tym elemencie naszego biznesu. Przy okazji, inną rzeczą jaką nie robię, to nie daję ludziom katalogów produktów na koniec spotkanie „jeden na jeden". Jak myślicie dlaczego tego nie robię? Cóż to bardzo proste. Jeśli dam mojemu rozmówcy katalog, a on nie będzie rozumiał korzyści jakie dają nasze produkty, wszystko co on zrobi to porównanie cenowe z produktami w drogerii czy supermarkecie. Mamy przecież szampon 'Head & Shoulder" za 2,99 dolara. Dlaczego mój rozmówca miałby kupować szampon Forever za 10 dolarów?

Innymi słowy, ponieważ oni nie rozumieją korzyści jak wysoka jest  jakość naszych produktów, ponieważ jest w nim tak duża zawartość aloesu i on pomaga na tak wiele sposobów, nie wręczam katalogów produktów.Pierwszą rzeczą jest opowiadam ludziom moją historię. Siadam i mówię im historię, którą opowiedziałem wam. Oczywiście, trochę ją skróciłem dla was. Zwykle mam nie więcej niż dwie czy trzy minuty. Jedną z ważnych rzeczy dla was jest, aby opracować swoją historię.

Opowiadam ludziom, że od kiedy pracuję tylko z Forever mam sześciocyfrowe dochody. Zarabiam ponad pół miliona dolarów US rocznie. Mam dwa i pół do trzech miesięcy wakacji rocznie. Czy lubicie jeździć na wakacje? Kto nie może sobie pozwolić na wakacje ze względu na pracę. Wiecie, to zdumiewające jak wy Amerykanie ciężko pracujecie. Nie macie trzech tygodni wakacji. Dwóch? Jak możecie przeżyć mając tylko dwa tygodnie odpoczynku w roku? Takie życie to tak jak obozy pracy. Nie można tak robić! Ale jeśli lubicie wakacje, jeśli zbudujecie dochód pasywny, możecie mieć tyle wakacji ile chcecie. Ale najpierw musicie zbudować ten biznes. Nie możecie jechać na długie wakacje, gdy jesteście na pozycji Asystenta Kierownika. To oznacza, że mogłem posłać moje dzieci do prywatnych szkół. To było dla mnie czymś szczególnym. Jestem dumny, że moje dzieci uczęszczają do najlepszych szkół. We wrześniu mój syn George rozpocznie naukę w szkole, Eton College. Nie wiem, czy ktoś z was słyszał o Eton. To prawdopodobnie jedna z najlepszych szkół na świecie. Ale to nie z powodu moich pieniędzy, on tam idzie. Jest po prostu bardzo zdolny. Każdego roku 2.500 chłopców stara się dostać do tej szkoły, ale naukę zaczyna tylko 200. Jako dziecko musisz być bardzo bystry, aby się dostać do Eton. Jestem bardzo dumny i bardzo wdzięczny dla Forever, że dała mi możliwość aby prywatnie wykształcić moje dzieci. Wiem, że dobre wykształcenie i uczęszczanie do dobrych szkół umożliwi im dobry start w życiu. W biznesie jest ważne kogo znasz, a nie co wiesz. Myślę, że kontakty, które oni nawiążą w tych szkołach, będzie pomocne na ich całe życie. To jest moja inwestycja w ich przyszłość.  

Więc, mówię ludziom moją historię. Stosuję przy tym grupę pytań. Grupa pytań to pytania z wieloma małymi pytaniami. Ponieważ, jeśli zadam pojedyncze pytanie, na przykład: „czy ma pan pracę? Jak długo pan pracuje? Czy lubi pan to? Czy ma pan dzieci? Czy jest pan żonaty?" Jak to brzmi? Tak, to brzmi trochę jak przesłuchanie. Jeszcze tylko potrzebujemy światło lampy, skierowane na twarz. Co potrzebujemy? Potrzebujemy rozmowy o rzeczach, które interesują naszego rozmówcę. To co robimy, to zadajemy pytania, dużo pytań i nasz rozmówca wybiera jedno z nich. Ja mówię coś takiego:
„Proszę powiedz mi trochę o sobie. Powiedz mi o swojej pracy. Powiedz mi co ciebie interesuje, o swojej rodzinie. Czy robisz robić to co robisz? Jak się czujesz przy tym? Czy czujesz się doceniany? Czy lubisz firmę z którą jesteś związany?".
Gdy zadajesz ludziom tego rodzaju pytania, oni wybiorą te rzeczy, które ich najbardziej interesują. Czy to ma znaczenia? Potem, oni zaczną o tym rozmawiać. Co w z tego macie? Oczywiście, otrzymacie to, co ich najbardziej interesuje. Możecie się na tym skupić. Odpowiedź może być następująca:
"Obecnie pracuję w tej samej firmie od 10 lat. Osiągnąłem największe zarobki jak mogłem. Im dłużej pracuję, tym więcej czasu oczekują, że będę poświęcał firmie. W zamian mam ograniczony wzrost zarobków. Może trzy lub cztery procent rocznie. Pracuję dłużej i krócej jestem obecny w domu a tym samym rzadziej widzę moje dzieci. Wysyłają mnie często w delegacje, dwa lub trzy razy w tygodniu. To naprawdę zaczyna mnie zniechęcać".

Otrzymuje zwyklę tego typu odpowiedzi. To co teraz potrzebuję to pokazać mojemu rozmówcy inne rozwiązanie. Jest inne sposób na życie. Czy to ma znaczenie? Jest inny sposób na zarabianie pieniędzy.

Następnie zaczynam robić prezentację. Czy jest ktoś na tej sali, kto czytał książkę Roberta Kyosaki „Bogaty ojciec, biedny ojciec". Kto czytał tą książkę? Jeśli nie czytaliście, to sugeruję, aby to zrobić. Ponieważ jest to genialna książka. Zapewne widzieliście te diagramy. Nie używam tych samych diagramów jak Kyosaki to robił, ale to co robię, to siadam z ludźmi i wyjaśniam, że są różne sposoby zarabiania pieniędzy.
Na pierwszym miejscu, oczywiście, jesteśmy zatrudnieni. Co jest takiego znaczącego w przypadku posiadania pracy. Nie mamy kontroli naszego życia. Zamieniamy nasz czas na pieniądze. Dajemy naszej firmie czas, a oni w zamian dają nam pieniądze. Jesteśmy ograniczeni jeśli chodzi o ilość zarobionych pieniędzy, ponieważ ograniczony jest wzrost płac.

Myślę, że mieliśmy wczoraj sesję szkoleniową, na które uczestnicy mówili, że średni wzrost płacy jest 3 do 4 procent. Ktoś powiedział nawet, że miał obniżkę płacy. Czy jest dziś ktoś na sali kto miał obniżkę płacy na przestrzeni roku czy dwóch? To jest wielkie wyzwanie, czyż nie? To jest tak gdy nasze roczne dochody wynoszą 30 tysięcy dolarów i nagle obniżają się do 28 tysięcy dolarów. To jest duże wyzwanie. Więc wyjaśniam krótko, co znaczy posiadanie pracy.

Potem, wyjaśniam co znaczy być samo zatrudnionym. Wiele osób myśli, że gdy zrobisz skok z zatrudnienia do samo zatrudnienia, nagle życie zacznie do nas się uśmiechać. Czy ktoś  kiedyś zrobił ten skok z bycia zatrudnionym do samo zatrudnienia? Czy życie zmieniło się na lepsze? Nie, ponieważ co się dzieje? Nie mamy już żadnych zabezpieczeń. Nie mamy już pewności czy zapłacimy co miesiąc każdy rachunek. Na początek, musisz wygenerować sam biznes. Musimy znaleźć biznes. Inną rzeczą jest że nadal zamieniamy czas za pieniądze. Może zarobimy 10 lub 20 dolarów na godzinę więcej. Może będzie to 50 dolarów. To ciągle jest wymiany pieniędzy za czas. Wiecie, samo zatrudniony elektryk zamienia czas na pieniądze. Masażysta zamienia czas na pieniądze. Jedynym sposobem, aby zarobili więcej, to zwiększenie godzin pracy. Zauważycie, że większość samo zatrudnionych ludzi może zarobić trochę więcej, ale oni będę pracować więcej godzin niż gdy byli zatrudnieni u kogoś.

Także prezentuję franchising. Z mojego doświadczenia z franchisingiem wiem, że pracujesz ciężej dla właściciela franchizy i płacisz im za przywilej tej cięższej pracy. Ponieważ gdy kupujesz franchising, musisz wnieść opłatę dla właściciela franchisy za każdy rok używania, niezależnie od tego czy zarobiłeś w danym roku czy poniosłeś stratę. Opłata licencyjna franszyzy jest zależna od obrotu, a nie od zysku.

Wyjaśniam następny sposób zarabiania pieniędzy. To jest gdy jesteś inwestorem. Oczywiście jest wielkie wyzwanie gdy jesteś inwestorem. Tak, potrzebujesz pieniądze, aby być inwestorem. Spójrzmy na stopę zwrotu w ciągu ostatnich kilku lat. Potrzebujesz bardzo dużo pieniędzy, aby uzyskać sensowne dochody, czyż nie.

Jest oczywiście czwarty sposób. To jest bycie właścicielem biznesu. To jest sposób gdzie ludzie naprawdę stają się bogaci. To są właściciele biznesu. Nazwijmy kilku najbardziej znanych: Sam Walton,  Bill Gates, Oprah Winfrey, Donald Trump, Hilton, Richard Branson, Wspaniale! To jest Brytyjczyk. Richard Branson, on posiada Virgin Atlantic. To jest gdzie ludzie którzy są naprawdę bogaci operują. Jakie jest wyzwanie jeśli jesteśmy właścicielami biznesu. Po pierwsze, musisz mieć pomysł jeśli jesteś właścicielem biznesu. Większość początkujących firm nie ma pomysłu. Zwykle kopiują istniejący pomysły. Jedynie ludzie robiący coś innego, kończą osiągając sukces i dostatek.
 
Dobrze, mamy grupę właścicieli biznesu. Czy wiecie, że możliwości jakie stwarza nam Forever pozwalają na zostanie nie samo zatrudnionym, ale właścicielem biznesu? Od początku jesteśmy na pozycji nazywanej "dźwignia czasowa". Cóż to jest takiego dźwignia czasowa? Jeśli pracujesz dla firmy, otrzymujesz jako wynagrodzenie 50 dolarów za godzinę. To byłoby dobrze, czyż nie. Możesz być pewny, że ta firma zarobi co najmniej 100 dolarów z twojej pracy. Czy każdy rozumie co ja mówię? Czy zgadzacie się z tym co mówię? Ponieważ oni muszą zarobić pieniądze z twojej pracy aby pokryć koszty prowadzenia firmy. Jeśli płaciliby ci więcej niż by zarobili, szybko zbankrutowaliby. Forever pozwala nam zastosować dźwignię czasową. Ale pozwala nam używać dźwigni czasowej na podstawie samo zatrudnienia, ponieważ każdy jest niezależnym samo zatrudnionym dystrybutorem. To oznacza, że jeśli nowa osoba przyłączy się do mojego zespołu, to będzie wykorzystywać mój czas. Ale zabawne, ja także będę wykorzystywać jej czas jako coach biznesowy. Jeśli ja kogoś zasponsoruję, ja będę zyskiwał czas tej osoby. Jeśli oni zasponsorują kogoś, będą zyskiwać czas tych osób i tak dalej. Oczywiście pięknem tego rodzaju dźwigni czasowej jest to, że to tylko działa, gdy pomożesz ludziom, którzy przyłączą się do twojego zespołu osiągnąć sukces. Co to oznacza podam na przykładzie. Mam w mojej grupie na całym świecie około 10.000 aktywnych dystrybutorów. Załóżmy, że oni pracują 10 godzin tygodniowo. Oznacza to, że wykonują wspólnie 100.000 godzin pracy. Jaka jest średnia ilość pracy w tygodniu? Jest to 40, czyż nie? Teraz podzielmy 100.000 przez 40, da to nam 2.500. To oznaczałoby, że musiałbym zatrudnić 2.500 ludzi w tradycyjnym biznesie, aby mieć ten sam rodzaj dźwigni czasowej. Czy sądzicie, że byłbym młody, mądry i w pełni siły, jeśli miałbym stres związanym z prowadzeniem firmy w której pracuje 2.500 pracowników?
Adam May - Manager z USA
Źródło:
www.kstefanski.bloog.pl

Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever Lean™

Cena: 155.37 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Adam May - Siedzę naprzeciwko mojego rozmówcy, pijemy kawę i wyjaśniam mu nasz biznes , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.