USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 18 października 2019 r.       imieniny obchodzą: Hanna, Klementyna
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Akademia biznesu » Materiały szkoleniowe
Szkolenie FLP online ! - jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania

Witaj na szkoleniu FLP online! Ten moduł ma cię nauczyć, jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania, z którymi możesz się zetknąć podczas rozmowy o produktach i szansie na biznes. Na początku pytania zadawane przez kandydatów, zwłaszcza te o negatywnym wydźwięku, mogą deprymować Nowych Dystrybutorów. Jednak w miarę jak będziesz poznawać różne fakty i techniki jak odpowiadać na takie pytania, proces ten stanie się kluczowym elementem przekonywania kandydatów, jak wyjątkową szansę oferuje Forever Living. Nie tylko uwierzysz w swoje umiejętności udzielania logicznych i motywujących odpowiedzi, ale będziesz wypatrywać okazji, by je wykorzystać.

Zacznijmy od uświadomienia sobie, dlaczego ludzie w ogóle zgłaszają obiekcj
e. Przede wszystkim obiekcji nie należy traktować personalnie; są to jedynie bariery dzielące twojego rozmówcę od decyzji, by wypróbować produkt lub zostać Dystrybutorem. Kiedy wiesz, jakie są to bariery, twoja praca jest o wiele łatwiejsza, dlatego powinieneś być wdzięczny swoim kandydatom, że o nich mówią i cieszyć się, że masz okazję służyć wyjaśnieniami. Kiedy ktoś zgłasza zastrzeżenia lub zadaje pytania, oznacza to, że jest zainteresowany twoim przekazem i chce się upewnić, że decyzja, jaką podejmuje jest słuszna. Dlatego pierwszym krokiem w radzeniu sobie z obiekcjami i pytaniami jest potraktowanie ich jako cennej informacji zwrotnej oraz przyjęcie z zadowoleniem okazji do wyjaśnień.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się obiekcjom i pytaniom, z którymi możesz się zetknąć:
- Czy to jest piramida finansowa?
- Stracisz pieniądze.
- Powinieneś znaleźć prawdziwą pracę.
- Stracisz wszystkich znajomych.
- Jeśli nie wejdziesz do biznesu na samym początku, nic nie zarobisz.
- Inni pomyślą, że twoja sytuacja finansowa jest tragiczna.
- Wszyscy odpowiedni ludzie zostali już zasponsorowani; rynek jest nasycony.
- Nie odniesiesz sukcesu; nie jesteś wystarczająco bystry; nie zasługujesz.
- Nie mam czasu.
- Ceny są zbyt wysokie. W sklepie można kupić to samo za pół ceny.
- Picie aloesu jest niebezpieczne, ponieważ jest to silny środek przeczyszczający.
- Skoro te produkty są tak dobre, to dlaczego nie przepisuje ich lekarz?
- Nie jestem towarzyską osobą. Nie wiem, jak rozmawiać z ludźmi.

A oto tylko niektóre z obiekcji i pytań:

Nie mam czasu.
To ciekawe zastrzeżenie, ponieważ jednym z głównych powodów, dla których ludzie angażują się w FLP jest chęć zyskania czasu, który można spędzać według własnego uznania. Jednym z uroków FLP jest to, że sam decydujesz jak dużo, lub jak mało godzin jesteś w stanie przeznaczyć na współpracę. Natomiast, kluczową cechą osób, które zyskały swobodę finansową jest to, że nie marnują one czasu. Może cię zaskoczyć, jak wiele godzin tygodniowo masz do dyspozycji. Na przykład, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że statystyczna osoba spędza przed telewizorem ponad 151 godzin miesięcznie? To ponad 35 godzin tygodniowo! Gdybyś w zamian zainwestował 10-20 godzin z tej puli w biznes FLP, już mógłbyś być na drodze do finansowej niezależności!

Picie aloesu jest niebezpieczne, ponieważ jest to silny środek przeczyszczający.
To uwaga, którą często słyszymy. Tak naprawdę, miąższ z wnętrza liścia jest często mylony z lepkim płynem pokrywającym liść aloesu, zwanym aloiną. Aloina była przez lata stosowana w przemyśle farmaceutycznym jako środek przeczyszczający i jeszcze dziś bywa mylona z miąższem z wnętrza liścia. Podczas procesu filetowania liści aloesu starannie oddzielamy aloinę od wewnętrznego miąższu. Picie naszego miąższu aloesowego jest Picie naszego miąższu aloesowego jest całkowicie bezpieczne.


Nie jestem towarzyską osobą. Nie wiem, jak rozmawiać z ludźmi.
Niektórzy spośród naszych czołowych dystrybutorów na początku myśleli dokładnie tak samo! Jednak spotkała ich miła niespodzianka – okazało się, że dobrze się przy tym bawią i szybko poprawili swoje zdolności komunikacyjne. Dzieje się tak dlatego, że większość z nas nie ma problemu z mówieniem o czymś, co nas naprawdę fascynuje. Kiedy nabierzesz entuzjazmu wobec produktów oraz szansy na biznes i nauczysz się kilku prostych technik, będziesz w stanie rozmawiać z każdym, kogo poznasz. Komunikacja to bardziej umiejętność, którą rozwija się dzięki praktyce niż dar, z którym człowiek się rodzi. Dlatego nie pozwól, by hamował cię brak wiary w siebie; po prostu zacznij mówić, a przekonasz się, ile to daje radości!


Skoro te produkty są tak dobre, to dlaczego nie przepisuje ich lekarz?
Pomyśl o tym w ten sposób: czy to, że lekarz nie przepisuje nam oprócz lekarstw owoców i warzyw znaczy, że owoce i warzywa nie są dla nas dobre? Oczywiście, że nie! Tak się składa, że niektórzy lekarze rekomendują nasze produkty jako pomoc w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Kiedy jednak pojawiają się problemy zdrowotne spowodowane różnego rodzaju dolegliwościami i chorobami, lekarze leczą je lekarstwami. Natomiast nasze produkty nie zostały stworzone, by leczyć konkretne przypadłości czy choroby. Tak, jak to jest z owocami i warzywami, zadaniem naszych produktów jest pomoc w utrzymywaniu dobrego stanu zdrowia i kondycji.


Ceny są zbyt wysokie. W sklepie można kupić to samo za pół ceny.
W ostatecznym rozrachunku wszystko sprowadza się do kosztu wytworzenia produktu wysokiej jakości. Tak naprawdę, marketing sieciowy pozwala firmie na sprzedaż produktu wysokiej jakości po przystępnej cenie. Nasze produkty są wykonane z najwyższej jakości składników, co oznacza, że ich produkcja kosztuje więcej. Czy wiesz, że ceny towaru kupowanego w sklepach stanowią ośmio- lub nawet dziesięciokrotność kosztu ich produkcji? Biorąc pod uwagę koszt produkcji, gdyby nasze produkty były sprzedawane tradycyjnymi metodami, kosztowałyby 30-50% więcej niż obecnie. Jeżeli znajdziesz podobny produkt za mniejszą kwotę, możesz mieć pewność, że poświęcono jakość na rzecz ceny. Jesteśmy tak pewni ceny i jakości naszych produktów, że oferujemy klientom stuprocentową gwarancję satysfakcji.

Nie odniesiesz sukcesu; nie jesteś wystarczająco bystry; nie zasługujesz.
Nieważne, co ci mówią ludzie – masz w sobie siłę, by uczynić niemożliwe możliwym! A jeśli chodzi o bystrość, czy zaskoczyłaby cię informacja, że niektórzy spośród naszych światowych liderów sprzedaży nigdy nie ukończyli formalnej edukacji szkolnej? Sukces jest raczej kwestią nastawienia i determinacji niż wiedzy i wykształcenia. A jeśli chodzi o zasługiwanie na sukces, masz do niego takie same prawa, jak każda inna osoba na Ziemi. Inny osiągnęli sukces, jaki niegdyś wydawał się im jedynie odległym marzeniem – masz wszelkie powody, by wierzyć, że dokonasz tego samego!

Inni pomyślą, że twoja sytuacja finansowa jest tragiczna.
Może jest, może nie – i co z tego?! Duma to jeden z głównych czynników utrudniających zyskanie niezależności finansowej. Nie pozwól, by duma stanęła ci na drodze! Tak się składa, że należysz do 5% ludzi, którzy robią coś, by poprawić stan swoich finansów, i niezależnie od tego, jak się on dziś przedstawia, jutro będzie zdecydowanie lepszy, o ile nie pozwolisz, by kierowała tobą duma. Pamiętaj, że jedyną alternatywą jest nie robienie nic, a przez to, zgoda na to, by twoja sytuacja się pogarszała. Dlatego zignoruj to, co mówi 95% i posłuchaj wewnętrznego głosu, który domaga się działań na rzecz sukcesu!

Wyjaśnienie zastrzeżeń szybko je wyeliminuje i umożliwi kandydatom dostrzeżenie wspaniałej szansy na biznes, jaką oferuje FLP. Jak widać, praktycznie na każde zastrzeżenie można odpowiednio odpowiedzieć. W pewnej części twój sukces w marketingu i sponsoringu zależy od twojej zdolności do odpowiadania na pytania w sposób pewny siebie i entuzjastyczny. Mając to na uwadze, zachęcamy cię do przeglądania tych odpowiedzi do momentu, aż będziesz w stanie posługiwać się nimi swobodnie w rozmowie z potencjalnymi dystrybutorami.

Artykuł szkoleniowy przeznaczony dla dystrybutorów Forever

CaŁe szkolenie on-line dostępne na: http://www.discoverforever.com


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Peeling wygładzający, Smoothing Exfoliator

Cena: 97.12 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Szkolenie FLP online ! - jak odpowiadać na konkretne obiekcje i pytania, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.