USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 22 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Rex Maughan
Rex Mauhan - Nasza podróż Forever

Każdego dnia, kiedy słyszę o tym, jak Forever wpłynęło na czyjąś osobistą podróż, uśmiecham się. Jednym z powodów, dla których ta firma zmieniła tak
wiele ludzkich żyć, jest inspiracja, jaką stanowi dla innych nasza własna podróż jako członków tej niesamowitej rodziny. Kiedy znajomi słyszą o Twoim wyjeździe na Global Rally na Hawaje lub widzą Twoje podekscytowanie jeziorem Tahoe, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaciekawią się Twoim biznesem. W miarę rozwoju swojego biznesu, coraz bardziej cieszymy się wycieczkami, finansową wolnością i elastycznym rozkładem dnia.

Twoją ambicją może być realizacja
kolejnego programu promocyjnego w Planie Marketingowym, pamiętaj jednak, że dla członka rodziny Forever podróż stanowi wartość samą w sobie. Jedną z najmilszych niespodzianek wynikających z bycia Dystrybutorem są umiejętności, które rozwijasz w miarę swoich
postępów w Planie Marketingowym.

Kiedy rozmawiam z odnoszącymi sukcesy
Gem Managerami, czuję bijący od nich entuzjazm, jaki żywią w stosunku do ich biznesu. Doskonaląc zasady 4Core, czyli Rekrutację, Utrzymanie, Produktywność i Rozwój, poznajemy zaawansowane techniki komunikacji. Rozmawiając z wieloma ludźmi o różnym pochodzeniu i doświadczeniach życiowych, uczymy się elastyczności w podejściu. Jestem pewien, że gdy porozmawiacie ze swoimi sponsorami, okaże się, że rozwinęli oni umiejętności interpersonalne, które wzbogaciły ich życie i relacje międzyludzkie.

Każdy z nas zaczyna tę wspólną podróż z wielkimi nadziejami na sukces. Kiedy zbieramy się razem i wymieniamy uśmiechy, uświadamiamy sobie, że jesteśmy częścią globalnej rodziny Forever. Dlaczego się uśmiechamy? Ponieważ dobrze się BAWIMY! Spotykamy się z innymi, którzy tak jak my, mają odwagę podążać za największą szansą na świecie. Nasze ścieżki krzyżują się ze ścieżkami wielu interesujących ludzi, jest nam dane dzielić się swoją wiedzą i radować z nowych przyjaźni. Naprawdę czuję, że mam rodzinę w ponad 150 krajach świata!

Zachęcam Was, byście w tej podróży z Forever skorzystali z nowego narzędzia, jakie oferujemy na DiscoverForever.com – podstrony „Journey”. Do niedawna tylko wybrani Dystrybutorzy mogli oglądać nasze światowej klasy zakłady przetwórcze i plantacje. Teraz możesz zwiedzić naszą siedzibę główną i obejrzeć pola aloesu na monitorze komputera, nie ruszając się z domu! Co najlepsze, możesz efektywniej dzielić się pasją Forever ze swoją strukturą i z tymi, którzy dopiero zaczynają. Znajdziesz tu również wywiady z Członkami Zarządu, lokalnymi farmerami i ludźmi, dbającymi o to, by produkty zachowywały najwyższą jakość.

Strona Journey pozwala Ci zajrzeć za aloesowe kulisy i pomaga skuteczniej opowiadać innym o biznesie. To zaszczyt, że jesteście częścią naszej podróży, trwającej już 35 lat. Nasza wspólna podróż nie ma ograniczeń. Możecie stać się wielcy, nie tylko dzięki nagrodom Planu Marketingowego, ale również przez umiejętności, jakie zyskacie.

Umiejętności z zakresu komunikacji i przywództwa będą Wam dobrze służyć w podróży, niezależnie od tego, jaki poziom osiągniecie. Prąc do przodu, pamiętajcie, że jesteście kluczową częścią globalnej rodziny i osobiście zachęcam Was do korzystania ze strony Journey.

Mądry człowiek powiedział kiedyś: Duszą podróży jest wolność, doskonała wolność, by myśleć, czuć i działać, jak się tylko człowiekowi podoba. Jako rodzina Forever, cieszmy się wolnością i zdrowiem podczas podróży
– razem i z uśmiechem!

FOREVER Wasz, Rex Maughan
Chief Executive Officer

Źródło: Forever Poland Październik 2013


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
str2.pdf
rozmiar: 179 kb
Rex Maunghan - Nasza podróż Forever, Forever Poland 2013.10


Nowości

Infinite by Forever zestaw

Cena: 931.19 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Mauhan - Nasza podróż Forever, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.