USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 13 grudnia 2018 r.       imieniny obchodzą: Juliusz, Łucja
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (18)
»  Pielęgnacja skóry (24)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (4)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Rex Maughan
Rex Maughan - Wdzięczność kreuje sukces

Któregoś dnia rozmyślałem o wdzięczności. Zadziwia mnie, jak bardzo zmienia się stan naszego umysłu, gdy się na niej skupiamy. Wdzięczność wpływa nie tylko na nasze własne nastawienie, ale – co może nawet ważniejsze – na to, jak traktujemy innych i jak jesteśmy przez nich postrzegani.

Nasz zabiegany styl życia sprawia, że czasem pomijamy prosty gest bycia wdzięcznym. Wielki religijny przywódca Thomas S. Monson powiedział kiedyś: Nie godząc się na pogrążanie w negatywnych myślach i pielęgnując w sercu poczucie wdzięczności, możemy podnieść na duchu siebie i innych. Skoro niewdzięczność zalicza się do poważnych grzechów, zatem wdzięczności należy się miejsce wśród najzacniejszych cnót. Możliwość dzielenia się naszymi wspaniałymi produktami i planem marketingowym z moją Rodziną Forever traktuję jako ogromny dar i głęboko wierzę, że codzienna wdzięczność przyniosła mi wymierne korzyści. Możecie zapytać jakie korzyści dało mi skupienie się na wdzięczności? Wierzę, że pomogło mi to we właściwym ustaleniu życiowych priorytetów, wykorzystaniu ukrytych zasobów oraz że zostałem pokrzepiony, dzięki czemu teraz mogę wspierać ludzi wokół mnie. To niesamowite, jak ogromny efekt może przynieść kilka sekund wdzięczności dziennie.

Wdzięczność porządkuje nasze priorytety

W naturze ludzkiej leży porównywanie się z innymi, niezależnie od swojego życiowego statusu. W Forever mamy to szczęście, że obracamy się wśród niesamowitych Dystrybutorów, stanowiących wspaniałą inspirację i wzór do naśladowania. To dobrze. Powinniśmy szukać w ludziach inspiracji. Naszym priorytetem nie powinna być jednak przemiana w ich dokładną kopię. Nie uwolnimy swojego pełnego potencjału koncentrując sie tym, co mają inni, a czego nam brakuje. Musimy być wdzięczni za to, czym jesteśmy obdarzeni, a naszym priorytetem uczynić doskonalenie tych obszarów, które możemy i unikanie zniechęcenia, niezależnie od okoliczności. Jak zachęcała Judy Garland: Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego. Spoglądajcie codziennie w lustro i bądźcie wdzięczni za to, jak wspaniałą osobą już jesteście. Wdzięczność wobec samego siebie jest pierwszym krokiem do prawdziwego docenienia innych.

Wdzięczność inspiruje zaradność

Kiedy w pełni wykorzystujemy nasze zasoby, zwykle odnosimy większe sukcesy. Docenianie wszystkich świetnych zasobów, dostępnych w Forever, takich jak szkolenia online, mądrzy sponsorzy, niesamowite programy promocyjne (Eagle Manager czy Chairman’s Bonus), może zrobić ogromną różnicę. Oprócz zasobów zewnętrznych, weź pod uwagę swoje naturalne zdolności – czy pielęgnujesz je wystarczająco, by przynosiły korzyści innym? Jeżeli stale ćwiczysz swoje wrodzone umiejętności, jest duża szansa, że będziesz mógł zaoferować więcej swojemu zespołowi.
Na przykład, jeżeli jesteś świetny w publicznych przemawówieniach, prowadź odpowiednio swój zespół. Zastanów się, czy nie przegapiłeś zasobów, które mogą być przydatne, ponieważ, jak mówił Marek Aureliusz: W pełni korzystaj ze wszystkich przymiotów jakie posiadasz i z wdzięcznością pamiętaj, jakże byś ich łaknął, gdybyś ich nie miał. Wdzięczność za dostępne nam zasoby przypomina nam, jak z nich w pełni korzystać dla rozwoju naszego biznesu Forever.

Wdzięcznością zachęcaj innych
Większość, jeśli wręcz nie wszystkie nasze osiągnięcia są efektem pracy zespołowej. Wszystko, co kochamy w Forever to pochodna naszych wspaniałych Dystrybutorów, pracowników i kierownictwa. Kiedy pracujemy z innymi, pamięć o tym, by ich doceniać, może pomóc budować duch koleżeństwa. W końcu, najgłębszym pragnieniem natury ludzkiej jest potrzeba bycia docenionym, jak zauważył William James. Wyrażanie na głos podziwu dla przymiotów innych ludzi ułatwia zbudowanie spójnego zespołu. Jeżeli zauważysz, że twoi sponsorzy prowadzą szkolenie w sposób, który ci wyjątkowo odpowiada – powiedz im o tym! Jeżeli zauważysz nowego dystrybutora, który dogłębnie poznał produkty, doceń jego wysiłki! William Arthur Ward przypomina nam, że odczuwanie wdzięczności i nie wyrażanie jej, jest jak pakowanie prezentu po to, by go nie wręczyć.

Zachęcam Was, byście okazywali innym, że doceniacie ich starania.
Patrząc wstecz na pierwszy kwartał 2013 roku powinniśmy zastanowić się nad osiągnięciami swoich zespołów Forever. Jeżeli codziennie osobiście podziękujecie komuś za wpływ, jaki wywiera na Wasze życie, nie tylko będziecie motywować do większych wysiłków, ale również cieszyć się korzyściami płynącymi z wdzięczności, które opisałem powyżej. Nie musi to być czasochłonne – wystarczy zwykłe „dziękuję”. Thornton Wilder twierdzi: Jesteśmy żywi tylko w tych chwilach, gdy nasze serca są świadome naszych skarbów. Gratuluję udanego pierwszego kwartału. Szczerze doceniam wszystkie Wasze wysiłki i zachęcam Was do wyrażania wdzięczności na co dzień. Zobaczycie jakie będą efekty!

FOREVER Wasz, Rex Maughan

źródło: Forever Poland 2013, Kwiecień


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
Rex_Wdziecznosc_kreuje_sukces_2013_04.pdf
rozmiar: 171 kb
Rex Maughan - Wdzięczność kreuje sukces, Forever Poland Kwiecień 2013


Nowości

Krem BB Cococa

Cena: 169.74 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Maughan - Wdzięczność kreuje sukces, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.