USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 22 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Rex Maughan
Rex Maughan - Wolność przez zaangażowanie

Forever sprawi, że będziecie wolni!
Nie raz słyszeliście to zdanie z moich ust. Zastanawialiście się, co mam na myśli, wypowiadając je? Wszyscy marzymy o swobodzie podejmowania decyzji,
w oparciu o nasze unikalne wartości i priorytety. Możecie pragnąć takiej wolności, która pozwoli Wam spędzać więcej czasu z rodziną, podróżować po świecie lub wcześnie osiągnąć swoje cele finansowe. Pragnienie wolności dla każdego oznacza coś innego, jednak jak je zrealizować? Paradoksalnie, kluczowe znaczenie dla osiągnięcia upragnionej swobody ma nasze zaangażowanie. Na przykład, zaangażowanie w biznes Forever może przynieść niezwykłe rezultaty, które ostatecznie uwolnią nas od trosk finansowych i zdrowotnych. Zaangażowanie jest kluczem. Musimy podjąć decyzję, że odniesiemy sukces i zaangażować się, nie zważając na jakiekolwiek przeszkody. Pracowałem z wieloma odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami i odkryłem, że łączy ich zaangażowanie dwojakiego rodzaju: ćwiczą podstawy, aż osiągną biegłość oraz przeciwstawiają się narzucanym sobie ograniczeniom.

Zaangażowanie w biegłość
Czasem patrząc na muzyka, który spontanicznie zaczyna grać znaną z radio melodię, łatwo zapomnieć, że jest to efekt systematycznych ćwiczeń i zaangażowania w osiągnięcie biegłości. Kiedy ktoś biegle opanował jakąś umiejętność, jej wykonanie zdaje się przychodzić mu bez wysiłku. Każdy z nas widział Top Dystrybutorów, którzy potrafią przykuć uwagę publiczności i zainspirować do działania. Czy to w muzyce, czy w biznesie – jest to rodzaj swobody, która wynika z zaangażowania w biegłe opanowanie podstaw. W naszej branży jedną z fundamentalnych umiejętności prowadzących do sukcesu jest komunikacja, bezpośrednio wpływająca na 4 podstawowe elementy, o których mówiłem w minionym roku. Aby skutecznie rekrutować, utrzymywać, osiągać efekty i rozwijać się, musimy doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne.

Znany pisarz i mówca motywacyjny Jim Rohn mówił:

Korzystaj z każdej okazji do rozwijania swoich umiejętności komunikacyjnych po to, byś, gdy przyjdzie ważna chwila, pokazał, że masz ten dar, styl, bystrość, przejrzystość i emocje, którymi wpłyniesz na innych. Kiedy prawdziwie zaangażujesz się w swój biznes Forever i biegle opanujesz podstawy, wypracujesz tę samą swobodę, która pozwala muzykom i przedsiębiorcom w niezapomniany sposób wpływać na życie innych ludzi.

Zaangażowanie w przekraczanie swoich „ograniczeń” Zbyt często tamujemy własną wolność, sami narzucając sobie ograniczenia. Czy stawialiście „ograniczenia” swoim potencjalnym osiągnięciom? Czasem również innych ludzi postrzegamy przez pryzmat naszych wyobrażeń o ich ograniczeniach. Nick Vujicic, Australijczyk, który urodził się bez rąk i nóg, poświęca swoje życie na przekraczaniu tego, co w mniemaniu innych ludzi powinno go ograniczać. Nick to mówca motywacyjny i pisarz znany na całym świecie ze swojej wytrwałości. Wyjaśnia on: Wyzwania pojawiają się w naszym życiu, by wzmocnić nasze przekonania, a nie po to, by nas pokonać.

Razem ze swoim zespołem zbadajcie Wasze „ograniczenia”
i przekujcie je w cele. Ronald Reagan zachęcał nas, byśmy pamiętali, że rozwój nie zna czegoś takiego, jak ograniczenie, ponieważ ograniczeń nie zna ludzka inteligencja, wyobraźnia i zachwyt. Kiedy zaangażujesz się w przeciwstawianie się jakimkolwiek wymyślonym przez siebie ograniczeniom, wolność, której pragniesz, znajdzie się w zasięgu ręki.
Jeżeli dążysz do wolności, zacznij od zdefiniowania obszaru swojego zaangażowania, a nastepnie - wzmocnienia go. Kiedy to zrobisz, pracuj nad osiągnięciem biegłości w podstawach naszego biznesu i usunięciem ograniczeń narzuconym sobie i innym. Te proste kroki przyczynią się do stworzenia fundamentów koniecznych do budowy twojego biznesu.

Pisarz Paulo Coelho mówi:

Wolność to nie brak zaangażowania, ale możliwość wyboru – i zaangażowania się w to – tego, co jest dla mnie najlepsze.Jedną z dodatkowych korzyści wzmocnienia swojego zaangażowania jest to, że staniesz się inspiracją dla swojego zespołu. Awansując w Planie Marketingowym nie tylko pomagasz sobie, ale równocześnie uczysz innych, jak mogą zdobyć niezależność, pewność, zdrowie i dobrobyt, których pragną. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż bycie inicjatorem pozytywnej zmiany w życiu drugiego człowieka. Nasze produkty i szansa na biznes dają Ci prawdziwą siłę, by powodować zmiany. Jesteś ważną częścią rodziny Forever. Spotykam się z tysiącami z Was na całym świecie i inspirujcie mnie bym wzmacniał swoje zaangażowanie i upewniał się,
że Forever nadal będzie dawać nam wolność!

FOREVER Wasz, Rex Maughan
Źródło: Forever Poland, Marzec 2013


Dodatkowe materiały: brak załączników


Nowości

Forever ImmuBlend

Cena: 108.65 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Maughan - Wolność przez zaangażowanie, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.