USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
piątek, 22 marca 2019 r.       imieniny obchodzą: Bogusław, Jagoda
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
»  Zestawy Touch of Forever (4)
»  Zestawy Vital5 Paks (6)
»  Odżywianie (27)
»  Pielęgnacja codzienna (37)
»  Pielęgnacja skóry (33)
»  Produkty pszczele (4)
»  ESSENTIAL OILS (9)
»  Harmonijna sylwetka (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» Forever pomysły na prezenty (6)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (0)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (2)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Rex Maughan
Rex Maughan - Lekcje z galerii sztuki


Podróżując po świecie
miałem okazję oglądać piękne, inspirujące dzieła sztuki i często zastanawiałem się jakie były losy ich autorów. Myślałem o tym kto lub co było dla danego artysty inspiracją, co pomogło mu wzbić się na takie wyżyny w swoim kunszcie, a także o tym, jaką lekcję mogę wyciągnąć z jego doświadczeń. Byłem ostatnio na wystawie prac Carla Blocha. Jego dzieła i głębia uczuć jaką w nich dostrzegłem – w tym w moim ulubionym Uzdrowieniu chorego w Betezdzie – do głębi mnie poruszyły. Wychodziłem z galerii z pragnieniem, by lepiej poznać tego artystę.

To, czego się dowiedziałem
, zaintrygowało mnie. Bloch urodził się w Kopenhadze w 1834 roku. Był synem kupca, a jego rodzice, tak jak wielu innych, pragnęli dla swojego syna kariery w „szanowanym” fachu. Mieli nadzieję, że zostanie oficerem marynarki wojennej. Jednak pewne wydarzenia sprawiły, że życie Carla potoczyło się zupełnie inaczej. Niezdanie egzaminów wstępnych do marynarki, a tym samym niespełnienie pragnienia rodziców co do przyszłego zawodu, mogło stanowić dla Blocha straszny cios i powód, by się poddać. Zamiast tego stało się punktem zwrotnym i szansą, by poświęcić całą uwagę sztuce. Jest to jedna z najważniejszych lekcji w życiu – nasze niepowodzenia często mogą stać się naszymi największymi życiowymi przełomami. Właśnie coś takiego przydarzyło się Carlowi. Wielu naszych wspaniałych Dystrybutorów Forever potwierdzi, że niepowodzenie to często nieodłączny element rozwoju każdego odnoszącego sukcesy przedsięwzięcia. Ważne jest, by doświadczając niepowodzenia pamiętać, że jeżeli dowiemy się dlaczego i jak do niego doszło, możemy pracować tak, by w przyszłości uniknąć takich samych błędów. I co najważniejsze, doświadczenie to może wzbogacić naszą wiedzę i przyczynić się do naszego rozwoju.

Doskonałym tego przykładem jest rekrutacja. Z pewnością Wasze starania, by pozyskać kogoś do naszego niesamowitego biznesu często kończą się niepowodzeniem. Kiedy jednak będziecie uczyli się na błędach, odkrywali, które aspekty biznesu są najbardziej atrakcyjne dla danej osoby i wspólnie ze sponsorami będziecie dopracowywać swój przekaz, Wasze niepowodzenia staną się motywacją i szkoleniem, które doprowadzą do większych osiągnięć. Druga lekcja, jaką wyciągnąłem z życia Carla Blocha jest taka, że mimo niesamowitego talentu, brakowało mu pewności. To sprawiało, że wykazywał ogromną empatię wobec ubogich i potrzebujących. Właśnie ta empatia nadała taką siłę jego obrazom.

Jak napisał jeden z historyków sztuki:
Manifestacja wrażliwego i szczerego charakteru Blocha wyróżniała go jako fascynującego malarza. Empatia jest niesamowicie ważnym ludzkim przymiotem i dlatego znalazła się w Misji naszej firmy. Jeżeli naprawdę postaracie się zrozumieć potrzeby, uczucia, wyzwania i motywację osób, z którymi współpracujecie, wtedy będą Was postrzegać jako prawdziwie zaufanych partnerów. Empatia jest jedną z tych sprawdzonych, ponadczasowych cech, które odróżniają prawdziwego, inspirującego lidera od człowieka, który tylko stwarza pozory bycia liderem. Rozwińcie w sobie tę cechę i inspirujcie innych, by również ją w sobie odnaleźli.

Ona naprawdę odmieni Wasze życie i Wasz biznes. Niepowodzenie i empatia. Nieczęsto zdarza mi się pisać o tych dwóch słowach w jednym liście, jednak oba tak bardzo zmieniły życie i prace Carla Blocha – życie, z którego każdy z nas może czerpać naukę. Jestem przekonany, że rok 2011 będzie wspaniałym rokiem. Pamiętajcie, by wyciągać wnioski ze swoich niepowodzeń i wykazywać empatię wobec tych, którzy muszą naprawdę ciężko się zmagać, żeby odnieść sukces. Każdy potrzebuje tej wielkiej szansy w swoim życiu. Naprawdę nie ma ograniczeń – NO LIMITS – wobec tego, co możecie osiągnąć w Forever, dlatego pracujcie ciężko, świetnie się bawcie i kreujcie wielkość we wszystkim, co robicie!

FOREVER Wasz, Rex Maughan
Żródło: Forever Poland, Marzec numer 77


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
Lekcje_z_galerii_Rex_Maughan.pdf
rozmiar: 333 kb
Rex Maughan - Lekcje z galerii sztuki


Nowości

Forever™ Essential Oils Peppermint

Cena: 82.46 zł

zobacz więcej »
Promocje

Sonya® Aloesowy płyn do demakijażu oczu

54.12 zł
Cena: 0.00 zł
zobacz więcej »
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Maughan  -  Lekcje z galerii sztuki  , Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.