USA, American Samoa, Bahamas, Barbados, Bermuda, Brit.Indian Ocean Terr., British Virgin Islands, British West Indies, Caymon Islands, Dominican Republic, GUAM, Haiti, Jamaica,Marshall Isles, N.MARIANA ISLES, PEURTO RICO, Tahiti, Virgin Islands, Western Samoa Belgium (Belgia) Canada (Kanada) UNITET KINGDOM (Wielka Brytania), CHANNEL ISLES, ISLE OF MAN, ISLE OF WRIGHT, SCOTLAND (SZKOCJA), WALES (WALIA) Australia, New Caledonia Netherlands (Holandia) Luxembourg (Luksemburg) Portugal (Portugalia), Cape Verde Greece (Grecja) Ireland (Irlandia) Nothern Ireland (Północna Irlandia) Spain (Hiszpania) South Africa (RPA) New Zealand (Nowa Zelandia) Czech Republic (Czechy) Slovak Republic (Słowacja) Mexico (Meksyk) Philippines (Filipiny)
szukaj
aloes, aloe vera, profilaktyka zdrowia i urody
czwartek, 21 lutego 2019 r.       imieniny obchodzą: Eleonora, Lenka
praca producent aktualnosci banery publikacje Jak dołączyć do FLP start
Kategorie
»  Napoje aloesowe (10)
»  Kolekcja Aroma Spa (3)
»  Sonya Skin Care Collection (8)
»  Suplementy diety (25)
»  Higiena na co dzień (22)
»  Pielęgnacja skóry (32)
»  Produkty pszczele (4)
»  Kontrola wagi (9)
» Bezpłatne próbki produktów (0)
» ESSENTIAL OILS (9)
» Forever pomysły na prezenty (7)
» Kosmetyki - FLAWLESS BY SONYA (1)
» Materiały reklamowe (2)
» Próbki i akcesoria dodatkowe (8)
» Zestawy aloesowe (5)
» Zestawy Clean9 i F.I.T (8)
» Zestawy Touch of Forever (4)
» Zestawy Vital5 Paks (6)
Logowanie
login:  
hasło:  
Porady
» Pielęgnacja skóry
»  PROMOCJE, KONKURSY, KONFERENCJE
»  Chwile zadumy, pokazy slajdów
» .
» Aloes na co dzień
» Aloes w prasie
» Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie
» Dodatki do żywności
» Dzieci a Aloes
» FAQ
» FLP - Prezentacja firmy
» FOREVER miesięcznik
» Forever pomysły na prezenty
» Jak zarabiać
» Kontrola wagi
» Lista słownikowa
» Maseczki, zabiegi
» Moja historia
» Osiągnięcia
» Pliki do pobrania
» Portret sukcesu
» Portret z aloesem w tle
» Produkt
» Przedsiębiorca Forever
» Skuteczne ilości
» Tematy aktualne na . . .
» Tematy miesiąca
» Uroda
» Witaminy
» Wywiady
» Zdrowie
» Zwierząta a aloes
Inne

Strona Główna FLP

Strona Międzynarodowej Rady do Spraw Aloesu


TOP-LISTY:

ALOES TOPLISTA


Sklepy online


Wellness


Serwisy medyczneZDROWIE i URODA


REKLAMA:

Katalog Stron Kobiecych

Katalog Stron Internetowych
Polecam
» blog Michała
» e-aloes.pl
» aloes-vera.org
» genealogia
» wyprzedaż RTV
» automatyzacja pracy
» You Tube
» Facebook
» Schronisko
» Bramy i kominki
ZAMÓWIENIA
ON-LINE
REGULAMIN
            KONTAKT

wielkość tekstu: A |  A |  APrzedsiębiorca Forever » Rex Maughan
Rex Maughan - List na 2011, Nadzieja


I oto rozpoczyna się kolejny rok –2011
, który na razie jest księgą złożoną z pustych stron. Nastanie nowego roku może budzić w nas radość życia, nadzieję na to, co przyniesie przyszłość, wspomnienia przeszłych dobrych chwil, ale też dreszcz emocji w oczekiwaniu na to, co nas czeka. I właśnie to uwielbiam najbardziej w rozpoczynaniu roku – mam całkowitą swobodę dowolnego go ukształtowania. Niezależnie od tego, co wydarzyło się w minionym roku, czy w jeszcze poprzednim, czy 10 lat temu, w tym roku mam szansę dokonać wszystkiego, o czym pomyślę i w co włożę serce.

Myślę, że tym jednym czynnikiem, który napędza nas wszystkich, niezależnie od okoliczności, jest nadzieja. Na jej temat wypowiadało się wielu wielkich ludzi – pozwólcie, że kilku zacytuję:
Wszystko, co osiąga się na tym świecie, osiąga się przez nadzieję.
 Marcin Luter
Nie pozwólmy, by nasze lęki powstrzymywały nas od dążenia
 do realizacji naszych nadziei. John F. Kennedy
Optymizm jest wiarą, która prowadzi do osiągnięć. Niczego
nie można dokonać bez nadziei czy pewności. Helen Keller
Nadzieja działa tak: szuka w ludziach dobra, miast koncentrować się na tym, co złe; odkrywa, czego można dokonać, miast narzekać na to, czego nie można; postrzega problemy, duże czy małe, jako szanse; prze do przodu, gdy łatwiej byłoby się poddać; „zapala lampę” miast „przeklinać ciemność”. Anonim

Pozwólcie,
że dodam do tego parę własnych przemyśleń. Życie składa się z dobrych czasów i ze złych czasów, ze szczęśliwych chwil i ze smutnych chwil. Kiedy następnym razem doświadczycie takich złych czasów, czy smutnych chwil, kiedy to człowiek ma ochotę się poddać, pochylcie się, ale nie złamcie. Spróbujcie nie dopuścić to tego, by sytuacja Was przerosła. Musicie trzymać się tej iskierki nadziei, że dzięki wystarczająco ciężkiej pracy i wytrwałości, przetrwacie, niezależnie od tego, jakie trudności postawi na Waszej drodze życie. Kiedy jest nadzieja na lepsze jutro lub poprawę sytuacji, sprawy mogą okazać się nie tak złe, na jakie wyglądają.  

Pamiętajcie, że niezależnie od tego, jakiej trudności musicie stawić czoła, łatwiej będzie się z nią uporać, gdy efekt końcowy jest tego warty. Ma to ogromne przełożenie na nasz biznes. Wszyscy doświadczamy wyzwań, niepowodzeń i rozczarowań. Jednak tym, co może nas wyróżnić i pomóc nam być wielkimi, jest umiejętność ciągłego żywienia nadziei na coś lepszego. Musimy wierzyć, że nasze cele są osiągalne i że osiągnięcie ich
prawdziwie zmieni zarówno nasze życie, jak i życie ludzi w naszym kręgu wpływów – naszej rodziny, naszych struktur i naszych przyjaciół Dystrybutorów.

Zacznijmy ten rok pełni nadziei. Ja na pewno tak uczynię.  Jestem przekonany, że 2011 będzie najwspanialszym rokiem Forever. Dlaczego w to wierzę? Ponieważ podróżuję po świecie spotykając tysiące z Was i wiem, że jesteście najwspanialszą grupą Dystrybutorów w historii. Jesteście całkowicie zaangażowani i zdeterminowani, by zmienić zarówno swoje życie, jak i życie tak wielu innych osób. Zapełnijmy więc puste strony 2011 roku wspaniałymi doświadczeniami i sukcesami, które będziemy pamiętać przez długie lata.

FOREVER Wasz,  Rex Maughan


Dodatkowe materiały:
do otwarcia potrzebny: Acrobat Reader
Rex_Maughan_Nadzieja_List_na_2011_2011_01.pdf
rozmiar: 165 kb


Nowości

Forever Fast Break® -Wysokoenergetyczny baton czekoladowy

Cena: 20.41 zł

zobacz więcej »
Promocje
Informacje
» Najczęściej czytane
» Ostatnio dodane
Dla zalogowanych
Zamów bezpłatne próbki
Newsletter

Wpisz swój e-mail aby
otrzymywać od nas
informacje o nowościach.

zapisz wypiszCennik produktów
Informator o produktach

Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Certyfikat Międzynarodowej Rady do spraw aloesu IASC
Świadectwo Koszerności Produktu
Świadectwo Koszerności Produktu
Islamska Pieczęć Aprobaty
Islamska Pieczęć Aprobaty
Nie testowane na zwierzętach
Nie testowane na zwierzętach

Witamy na stronach sklepu internetowego Aloetech.
Pragniemy przybliżyć Państwu produkty firmy Forever Living Products. Jest to największy na świecie plantator Aloe Vera, a także największy wytwórca i dystrybutor produktów odżywczych i kosmetycznych na bazie aloesu. Aloe Vera to naturalna, bezpieczna roślina, której miąższ może być używany jako bardzo zdrowy produkt odżywczy, regenerujący, oczyszczający i uodparniający organizm.

AloeTechwww.aloetech.pl
biuro@aloetech.pl
tel. +48 692 700 000


(+48) 692 700 000

KONTAKT Gadu-Gadu
4939241
13608178

SKYPE
aloetech-flpp
aloeTech-office

Mój kanał na YouTube

Kanał YouTube Michał Grabarski
Zeskanuj kod
Rex Maughan - List na 2011, Nadzieja, Aloe Vera, aloes do picia ułatwia odchudzanie i kontrolę wagi a także poprawia  zdrowie i urodę
Danuta Grabarska & Michał Grabarski - Forever Business Owner
projekt i wykonanie: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Uwaga:

Żadna część tej strony internetowej nie może być kopiowania ani powielana w jakikolwieksposób bez pisemnej zgody jej właściciela. Dopuszczalne jest stosowanie krótkich cytatów zaczerpniętych z tej strony internetowej składających się z nie więcej niż 5 zdań o ile wykorzystujący je - poda stronę http://www.aloetech.pl - jako punkt odniesienia.

Informacje zawarte w serwisie mają charakter edukacyjny, nie konsultacyjny. Teksty zawarte na stronie nie są podstawą do diagnozowania. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skonsultuj się z lekarzem, który zna tematykę profilaktyki zdrowia.

Zwracamy państwa uwagę na to, że wyroby FLP to środki spożywcze/suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne, przeznaczone dla osób zdrowych, jako element troski o zdrowie i urodę. Promowanie produktów jako pomocnych przy schorzeniach/dolegliwościach stanowi naruszenie "Zasad Działalności FLP Poland", polityki firmy oraz polskiego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, aby podane zdjęcie i opis oferowanych produktów były aktualne, w pełni prawidłowe oraz kompletne. Mimo wszystko może mieć jednak miejsce niezgodność ze stanem faktycznym. Przed zakupem prosimy upewnić się czy zamówienie w pełni spełnia Twoje oczekiwania. W przypadku wątpliwości zapytaj nas na naszych infoliniach.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś to nam na formularzu kontaktowym.